Prvý marcový deň vstúpil do slovenských kín nový špionážny film režiséra Francisa Lawrenca – Červená volavka. V hlavnej úlohe ruskej špiónky sa vo filme predstavila oscarová herečka Jennifer Lawrence, ktorá dokonca niekoľko filmových scén natáčala aj v Bratislave. Minulý rok v apríli sa hollywoodska herečka objavila v Bratislave, kde točila svoje scény v Petržalke, Istropolise a v okolí Slovenského rozhlasu.

Kalisová, Vačková, Frlajs a ďalší! Napínavý thriller Červená volavka si nenechali ujsť mnohé známe tváre!

Slávnostnú premiéru tohto napínavého thrilleru si v jednodňovom predstihu vychutnali mnohé známe tváre slovenského spoločenského života, ako napr. youtuberi Matej Zrebný, Lukáš Frlajs, Asimister a Selassie s priateľkou Betkou.

Ďalšími špeciálnymi hosťmi boli moderátori Bruno Ciberej a Miriam Kalisová, herečky Karin Haydu a Zuzana Vačková so svojimi dcérami, herečka Dominika Richterová, modelka Silvia Kucherenko a speváčka Dáša Mamba Šarközyová.

Zažite poriadnu dávku napätia aj vy a vychutnajte si jedinečnú filmovú novinku, ktorá vznikala podľa predlohy bývalého agenta CIA. Film Červená volavka prináša od 1.3.2018 na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť CinemArt SK.

Pridaj komentár