Módne sezóny nás už prekvapili kadečím. Vyznať sa v tom, čo sa k čomu hodí, tak aby to ladilo farebne, štýlovo a zároveň to bolo v móde, je niekedy dosť náročné. Občas však máme jednoducho chuť dať na seba tepláky a vyraziť niekam von.

Ak si myslíte, že tepláky sú vhodné len do fitka, posilňovne alebo na doma, mýlite sa. Ide o pohodlné oblečenie, ktorému dáva prednosť čoraz viac ľudí. Naviac, kombinácia rôznych štýlov oblečenia je práve in. Ak sa aj vo vašej skrini nachádza dámska tepláková súprava, pokojne si ju vezmite zajtra do práce, alebo do mesta. Mikina s vhodne zvolenými nohavicami alebo sukňou a k tomu kabelka a tenisky, vám pár rokov rozhodne uberú.

Pre slávne celebrity v zahraničí nie je problém skombinovať teplákové nohavice s lodičkami a krajkovým topom (Kim Kardashian), prečo by ste sa potom toho mali obávať práve vy? Pokojne si vezmite tenisky, doplňte ich krátkou sukňou a celok dolaďte mikinou.

Chodíte na jogu? Nohavice na jogu sú z bavlny – tento prírodný materiál je príjemný na dotyk, nakoľko je priedušná a nebudete sa v nej zbytočne potiť. Ide o ideálny materiál na voľný čas a šport, prečo ale tieto nohavice (legíny) nevyužiť aj mimo športu? S elegantnou vzorovanou (alebo jednofarebnou) blúzkou v nich budete pôsobiť elegantne. Ak ich skombinujete s obyčajným bielym bavlneným tričkom a džínsovou bundou, budete viac ako in.

Viete čo je athleisure?

Svetoví módni návrhári objavili kúzlo pohodlného oblečenia a v súčasnosti môžete v obchodoch nájsť značkové teplákové súpravy, ktoré sú kombináciou elegancie a športového štýlu. Pri ich nosení sa nemusíte vzdávať doplnkov a pokojne do outfitu zahrňte retiazky, nápadné náušnice, kabelky či lodičky. Zdá sa vám to bláznivé? Nový štýl v móde má názov athleisure. Jeho hlavnou myšlienkou je dostať športové oblečenie von z posilňovní a telocviční. Tomuto štýlu sa prispôsobil aj trh a v jeho ponuke dnes nájdeme pohodlné športové odevy na všestranné použitie.

Zabudnite na vyťahané tepláky bledých nejasných farieb. Vyberte si teplákové súpravy ktoré vám perfektne sadnú, budete sa v nich cítiť pohodlne a zároveň elegantne. Ak sa vám ich nedarí zohnať a chodíte z jedného butiku do druhého, navštívte stránku Butikovo, kde si v pohodlí domova nahodení napríklad aj v teplákovej súprave, môžete prezrieť trebárs aj novú športovo – elegantnú mikinu. Čo poviete?

Pridaj komentár