V utorok 22. augusta navštívi slovenské kiná CINEMAX jeden z najvyhľadávanejších svetových tenorov súčasnosti – Jonas Kaufmann. Prostredníctvom veľkého plátna predstaví svoje milované Taliansko a skladby ako „Torna a Surriento“, „Ti voglio tanto bene“, „Caruso“, „Parla piú piano“ či „Il Canto“. Súčasťou koncertu bude dokumentárny film.

Jonas Kaufmann prichádza na plátna slovenských kín s jedinečným programom „Moje Taliansko“

Na svete nie je ďalšie miesto, ako Taliansko: to slnko, morská soľ a vôňa citrusov miešajúca sa s kávou, zvodný pohľad a nenapodobiteľná hudba priamo od srdca. Anca Monica Pandelea nakrútila jedinečný dokumentárny film o Kaufmannovi, ktorý je plný taliančiny, talianskeho spôsobu života, kultúry a samozrejme hudby.

Jonas Kaufmann sa tým rozhodol vzdať hold svojmu milovanému Taliansku a kultúre, ktorá ho ovplyvnila a priviedla k opere. Puccini a Verdi nie sú hlavnými menami koncertu, ale hity legendárnych tenorov, akými boli Enrico Caruso či Lucia Dalla.

Koncert bol nahraný v Teatro Carignano v Turíne v júni minulého roka so sprievodom Orchestra Sinfonica Nazionalle della RAI na čele s dirigentom Jochenom Riederom.

 

Kiná CINEMAX na celom Slovensku koncert uvedú už 22. augusta o 19:00. Vstupenky sú v predaji online a na pokladni kina.

V kinách CINEMAX na divákov čaká pohodlné sedenie, dokonalý zvuk a skvelý obraz! Jednoducho – maximálny kultúrny zážitok!

Viac informácií a predaj vstupeniek na cine-max.sk a v kinách CINEMAX v mestách Banská Bystrica, Bratislava, Dunajská Streda, Košice, Nitra, Poprad, Prešov, Skalica, Trenčín, Trnava (Arena) a Žilina.

Pridaj komentár