Počas tohtoročnej jesene sa v obliekaní treba držať hesla „Pohodlne a teplo, ale luxusne“! V módnych kolekciách sa začali objavovať luxusnejšie materiály, ktoré si nájdu miesto nielen vo vašom slávnostnom, ale aj každodennom šatníku.

Jeseň v znamení luxusných materiálov? Zostavte si váš jesenný šatník jednoducho a pritom štýlovo!!!

Hodváb

Zvodný lesk hodvábu nikdy neomrzí. Hodváb je neoblomný a luxusný materiál, ktorý žene dodá jemnosť, hebkosť a sebavedomie. Tohtoročné jesenné trendy nie sú len o tom mať hodvábnu blúzku či šaty. Ide o hravé kombinovanie vhodných kúskov a materiálov.

Ľahkú hodvábnu blúzku môžete jednoducho skombinovať aj so svetrom ťažšieho materiálu a šaty napríklad s vlneným kabátom. Dodáte tak svojmu outfitu zvodnosť, ženskosť a sexy vzhľad.

Zamat

Nič nepôsobí luxusnejšie než zamat. Prečo je tento úžasný materiál “IT LOOK“ tejto sezóny? Nuž, je faktom, že nositeľke dodáva dotyk ženskosti a keď sa skombinuje so správnymi kúskami a doplnkami, ostáva neprehliadnuteľný.

Obľúbenými kúskami sú jednoznačne zamatové šaty a v kurze je jednoznačne zamatové sako!

Kožušina

Jedným z najluxusnejších materiálov je kožušina. Zvyčajne používaná v neutrálnych a prirodzených tónoch, kožušina túto sezónu prichádza v rôznych štýloch a hlavne v žiarivých farbách. Okrem toho, že štýlovo doplní váš outfit, vás aj príjemne zahreje.

Základ vášho šatníka by mala určite tvoriť kožušina vo forme bundičky alebo vesty. Táto kombinácia bude elegantná a rozhodne štýlová. Svet módy ponúka aj viacero alternatív.

Ak nie ste veľký fanúšik kožušinových zvrškov, siahnite po doplnkoch. Šál, rukavice či rôzne prívesky na kabelky s detailom kožušiny sú must-have sezóny!

FOTO: cellbes.sk, Kara, Pietro Filipi, Twinset

Pridaj komentár