Bolo to len minulý rok, čo sa Jennifer Lopez stala ambasádorkou jednej z najpopulárnejších značiek na svete – Coach. Dnes sa už môže J. Lo pochváliť svojou prvou navrhnutou kabelkou, ktorá pod touto obľúbenou americkou značkou vstúpila nedávno do predaja.

Pózujúca speváčka sa stala zároveň aj tvárou kampane, ktorá približuje jej mnohotvárnu kariéru. V nahrávacom štúdiu ako speváčku, v tanečnom štúdiu ako tanečníčku a pri študovaní scenára ako herečku, nafotil okúzľujúcu Jennifer s novým modelom kabelky newyorský fotograf Hao Zeng.

„Bolo skutočne zábavné vytvoriť s Jennifer niečo jedinečné a špeciálne. Do všetkého, čo robí, vnáša svoju vášeň a štýl, a jej prístup k tomuto modelu bol mimoriadne osobný a autentický,“ prezrádza o vzniku kabelky kreatívny riaditeľ značky Coach – Stuart Vevers.

Kabelka, ktorá dostala názov Hutton, je vyrobená z teľacej a pravej hadej kože. Leštené nity, ako aj dlhý retiazkový remienok, umožňujú modifikovať prevedenie kabelky na štýl kratšej dvojitej rukoväte.

Súčasťou tohto jedinečného modelu je aj reliéfna visačka s podpisom Jennifer. Predajná cena kabelky s rozmermi 21,6 cm x 16,5 cm x 5,7 cm je 550 eur.

„Navrhnúť moju vôbec prvú kabelu, navyše v spolupráci so značkou Coach, bola pre mňa veľká skúsenosť. Chcela som, aby bola kabelka Hutton presne ako ja. Farebná koža a leštené kovové detaily sú skutočne môj štýl. S touto kabelkou som pripravená na čokoľvek a už sa neviem dočkať, až ju budem zdieľať so všetkými svojimi známymi,“ priblížila kabelku samotná Jennifer Lopez.

Pridaj komentár