Jedinečný butik Ouu! ponúka skvelé módne kúsky originálnej slovenskej tvorby + ROZHOVOR

554

Butik Ouu! má veľmi zaujímavý a originálny názov, za ktorým netreba hľadať nič iné ako len spontánny radostný výkrik. Krásnou myšlienkou butikov Ouu!, ktoré sídlia v Banskej Bystrici a Košiciach, je ponúknuť zákazníčkam niečo iné, odlišné a výnimočné, než je masová móda a uniformovanosť. Odlišujú sa od bežných butikov a obchodov s módou v tom, že tu nájdete jedinečné modely v jedinom vyhotovení alebo v limitovanom počte. Ak si v Ouu! zadovážite čo i len jeden módny kúsok, máte istotu, že nestretnete polovicu kolegýň, či nebodaj polovicu mesta v tom istom outfite. Butik Ouu! dodáva ženám skutočný pocit jedinečnosti a originality!

Jedinečný butik Ouu! ponúka skvelé módne kúsky originálnej slovenskej tvorby

jedinecny_butik_ouu_slovenska_tvorba_mmagazinKedy a kde vznikla skvelá myšlienka butikov Ouu!?

Povedzme, že najlepšie nápady vznikajú, keď človek nemusí nič riešiť a všetko povinné zahodí za hlavu – na dovolenke.  Dve skvelé baby si tak ležali na pláži a povedali si – poďme spolu niečo vymyslieť, čo nás bude neskutočne baviť a napĺňať. A postupnými odpoveďami na rečnícke otázky vznikol výsledok – Butik Ouu!

jedinecny_butik_ouu_slovenska_tvorba_mmagazin1Zvažovali ste aj iné názvy pre butik s originálnou slovenskou tvorbou?

Určite sa zvažovali aj iné názvy. Ono to Ouu! vzniklo úplne spontánne v komunikácii ako reakcia na niečo pozitívne, o čom sme sa rozprávali pri vymýšľaní názvu. Rozhodovalo aj to, že názov má byť stručný a použiteľný aj ako značka, keďže už od začiatku bolo cieľom dopracovať sa k vlastnej tvorbe a produkcii. To sa nám podarilo predovšetkým pri doplnkoch značky Ouu!

jedinecny_butik_ouu_slovenska_tvorba_mmagazin2Módne kúsky akých módnych značiek alebo ktorých slovenských módnych návrhárov je možné v butikoch Ouu! nájsť?

Okrem vlastnej značky Ouu! spolupracujeme s mnohými zvučnými menami, s niektorými dlhšie, s inými kratšie, sezónne a podľa dopytu. Veľmi dobre sa nám spolupracuje s návrhárkou  Jitkou Klett, Zuzkou Hákovou a značkou Donna Rosi, z dielne ktorej pochádza aj úžasná kolekcia šperkov Monde D´Alexandra. Ako novinku sme práve uviedli do predaja dobre naštartovanú značku Zonyxa, ktorej predstaviteľka vyrába tiež krásne šperky.

jedinecny_butik_ouu_slovenska_tvorba_mmagazin3Pre akú cieľovú skupinu sú butiky Ouu! zamerané?

Ouu! je pre sebavedomú, emancipovanú ženu, ktorá nechce splynúť s davom, chce byť jedinečná a štýlová.

Slovenský módny trh ponúka veľa šikovných módnych návrhárov. Podľa čoho si vyberáte módne kúsky pre vaše butiky?

Áno, je skvelé, koľko má Slovensko kreatívnych a módu cítiacich talentov. Výber prebieha samozrejme podľa aktuálnych trendov a dopytu zo strany klientov. Model musí byť v prvom rade nositeľný a kvalitný!

Ako by ste zhodnotili slovenskú módnu tvorbu?

Je jednoznačne na vysokej úrovni!

jedinecny_butik_ouu_slovenska_tvorba_mmagazin4S akými módnymi doplnkami môžu zákazníci v butikoch Ouu! určite počítať?

O naše doplnky – šperky, kabelky je obrovský záujem. Nielen dámy, ale veľmi radi a vďačne sa k nám vracajú aj klienti – muži, ktorí hľadajú vhodný darček pre manželku, či mamu. To, že im vieme dobre poradiť a máme v ponuke naozaj niečo „iné“ určite oceňujú. Každý jeden šperk, či doplnok je originál, ručná výroba. Šperky sú z prírodných materiálov – dominuje riečna perla, kamene v spojení so striebrom a zlatom. Široká škála najkvalitnejších slovenských kožených kabeliek a kožených doplnkov od slovenského výrobcu a našej značky Ouu! nenechá žiadnu dámu ľahostajnú. Veľkú obľubu majú aj hodvábne šatky alebo voňavé kamienky vhodné do šatníkov a automobilov.

jedinecny_butik_ouu_slovenska_tvorba_mmagazin5Ponúka butik Ouu! okrem predaja aj nejaké doplnkové služby?

V Banskej Bystrici je to trošku komplikovanejšie, ale v Košiciach bez problémov vieme klientke upraviť a ušiť model na mieru.

Kde všade vás môžu zákazníci nájsť?

V Košiciach na Alžbetinej 9 a v Banskej Bystrici na ulici Horná 13.

jedinecny_butik_ouu_slovenska_tvorba_mmagazin6V oboch butikoch ponúkate rovnaký tovar, alebo je každý butik niečím špecifický?

Viac-menej rovnaký. Limitované kolekcie sú v rovnakom čase v oboch predajniach. V prípade originálnych kúskov napríklad odprezentovaných na módnej prehliadke, ktoré sú šité alebo v prípade doplnkov vyrobené v počte jeden kus sa rozhodneme, ktorý model a na aký čas bude v Košiciach alebo v Banskej Bystrici.

jedinecny_butik_ouu_slovenska_tvorba_mmagazin7Čím sú butiky Ouu! odlišné od všetkých ostatných?

Nemáme zmapované všetky butiky (smiech). Zhrniem to asi takto. Naším cieľom je, aby sa každý zákazník cítil u nás komfortne, aby od nás odchádzal spokojný, aby sa k nám rád vrátil. Apelujeme na kvalitu nielen tovaru, ale aj  služieb. Je pre nás nesmierne dôležitý pozitívny a na stabilných pilieroch vybudovaný vzťah so zákazníkom.

jedinecny_butik_ouu_slovenska_tvorba_mmagazin8Aké sú pre značku Ouu! plány do budúcna? Na čo sa môžu vaši fanúšikovia tešiť?

Plánujeme otvoriť ďalšiu prevádzku, rozšíriť sortiment o ďalšie modely kabeliek a doplnkov. V príprave je aj vlastná kolekcia modelov Ouu! a črtá sa nám spolupráca s jednou veľmi luxusnou a prestížnou značkou v celom svete, ale nepredbiehajme udalosti!

jedinecny_butik_ouu_slovenska_tvorba_mmagazin9Za rozhovor ďakujeme skvelému butiku Ouu! a želáme veľa spokojných zákazníkov

Pridaj komentár