Jeden z najsexi mužov na instagrame je svetová hviezda modelingu Jakub Zelman

1060

Jakub Zelman je dôkazom toho, že na Slovensku nemáme len krásne ženy, ktoré sa radia medzi najkrajšie na svete a dokážu preraziť na modelingovej scéne, ale aj mužov, ktorí svojou charizmou, výzorom a sexepílom dokážu zaujať nejednu modelingovú agentúru. Pre náš magazín prezradil, že modelingu sa venuje už päť rokov. Pôsobí pod záštitou jednej z najznámejších slovenských modelingových agentúr, ktorou je Exit Model Management.

Jeden z najsexi mužov na instagrame je svetová hviezda modelingu Jakub Zelman

jakub_zelman_najsexi_muz_na_instagrame_mmagazin

Jakub Zelman sa právom radí k svetovým topmodelom. Podarilo sa mu uskutočniť to, o čom niektorí len snívajú. V zahraničí predvádzal a fotil kampane pre najznámejšie módne značky ako napr. Emporio Armani, Persol, Bill Tornade, Saks Fifth Avenue, Selfgrides, Adidas, Harvey Nichols a mnoho ďalších.

jakub_zelman_najsexi_muz_na_instagrame_mmagazin1Z domácej scény sú to značky Pietro Filipi, Otto Berg a Alan Delon. Nenechal si uniknúť ani popredné miesto v najčítanejších časopisoch sveta, medzi ktoré sa radí Vogue alebo Elle. Jakub sa snaží žiť čo najviac v Bratislave, aj keď sám povedal: ,,Viac tu nie som, ako som“.

jakub_zelman_najsexi_muz_na_instagrame_mmagazin2Práca modela si však vyžaduje veľa cestovania, a preto trávil tento rok najviac času v New Yorku, Miláne, Londýne a Číne. Nezameriava sa len na modeling, ale uvedomuje si, že všetko pekné môže zo dňa na deň pominúť. Podniká spolu so svojim bratom, s ktorým dováža kokosový olej a ďalšie iné výrobky zo Srí Lanky.

jakub_zelman_najsexi_muz_na_instagrame_mmagazin3

jakub_zelman_najsexi_muz_na_instagrame_mmagazin4 jakub_zelman_najsexi_muz_na_instagrame_mmagazin5 jakub_zelman_najsexi_muz_na_instagrame_mmagazin6 jakub_zelman_najsexi_muz_na_instagrame_mmagazin7 jakub_zelman_najsexi_muz_na_instagrame_mmagazin8 jakub_zelman_najsexi_muz_na_instagrame_mmagazin9 jakub_zelman_najsexi_muz_na_instagrame_mmagazin10 jakub_zelman_najsexi_muz_na_instagrame_mmagazin11 jakub_zelman_najsexi_muz_na_instagrame_mmagazin12 jakub_zelman_najsexi_muz_na_instagrame_mmagazin13 jakub_zelman_najsexi_muz_na_instagrame_mmagazin14 jakub_zelman_najsexi_muz_na_instagrame_mmagazin16 jakub_zelman_najsexi_muz_na_instagrame_mmagazin17 jakub_zelman_najsexi_muz_na_instagrame_mmagazin18 jakub_zelman_najsexi_muz_na_instagrame_mmagazin19

[instagram.com]

1 KOMENTÁR

  1. cartier must montre

    An amazing inspirational life story. Don’t ever delete this post. Love and happiness should not go unnoticed.

Pridaj komentár