Tí, ktorí ma poznajú vedia, že milujem svoju prácu a svoj životný štýl. Ako modelka sa stretávam s veľkým množstvom rôznych svetových značiek nielen v oblasti módy ale i v oblasti kozmetiky. Keďže je moja práca veľmi náročná a pri používaní rôznych vizáží a stylingov je potrebné mať pleť stále v dokonalom stave, vyskúšala som počas svojej kariéry mnoho spôsobov, ako si ju udržať v čo najlepšej kondícii. Na svete existuje veľa možností a spôsobov, ale v tomto prípade to, čo som vyskúšala prednedávnom, ma skutočne dostalo! Preto som sa rozhodla, že vám o tom napíšem a podelím sa s vami o môj najnovší objav a skutočnú revolúciu v čistení a v dennodennej starostlivosti o pleť, ktorý by nemal chýbať ani vám.

Jeden krok, dve minúty, sedem výhod!!! Čo všetko ponúka pre vašu pleť špičková technológia ageLOC LumiSpa?

Som s ním tak spokojná, že ho nenechávam len doma v kúpeľni, ale robí mi spoločnosť aj počas mojich ciest a verte či nie, ale nezaberie veľa miesta a je súčasťou mojej batožiny kamkoľvek idem.

Všetci sa prirodzene snažíme o to, aby sme mali zdravú, žiarivo a mlado vyzerajúcu pleť. Vďaka správnemu režimu tento cieľ však vieme dosiahnuť naozaj veľmi jednoducho a sami už možno tušíte o čom hovorím …

Áno, ide o čistenie pleti, ktoré je prvým a základným krokom k zachovaniu jej zdravého vzhľadu. Nie každý totiž vie ako správne vykonať túto činnosť a mnoho z nás sa veľakrát učí za pochodu. Ako ale dosiahnuť čo najlepší výsledok a ako vieme, že to, čo robíme, je to, čo naša pleť skutočne potrebuje? Samozrejme, druhá vec je náš uponáhľaný životný štýl a práve preto je tento článok určený aj pre tých z nás, ktorí nemajú veľa času, no radi by si do života vniesli aj v tomto prípade jednoduché a rýchle riešenie s naozaj úžasným výsledkom.

Dovoľte mi preto predstaviť vám túto skvelú novinku vo svete anti-agingu, ktorá v poslednom období zožala veľký úspech a získava stále viac a viac priaznivcov a ocenení, a ja už úplne chápem prečo.

 

Tento malý, sofistikovaný, krásne dizajnovaný, ale absolútne praktický systém menom ageLOC LumiSpa nie je žiadnou čistiacou kefkou. Tento prístroj bol navrhnutý tak, aby pleť nielen dôkladne čistil, ale aby jej poskytol ešte oveľa viac benefitov.

Odstraňuje make-up, odumreté kožné bunky, špinu a ďalšie nečistoty z pleti. Pomáha uvoľniť póry, ktoré môžu zablokovať kožné folikuly. Čistenie je dôležité aj pre odstránenie prebytočného mazu, ktorý sa môže nahromadiť počas dňa alebo spánku. Správne čistenie pleti ráno a večer umožňuje, aby bola pleť prístupná pre rôzne anti-agingové a hydratačné zložky v rámci našej dennej starostlivosti o pleť.

Prístroj ageLOC LumiSpa so špeciálne vyvinutými gélmi bol zostavený tak, aby poskytol oveľa viac – ide totiž o riešenie 7 v 1 pre mladistvý vzhľad pleti. Dvojminútové dôkladné čistenie ráno aj večer zanecháva pleť vyčistenú, obnovenú a sviežu. Dermatologicky testovaný vynález bol inšpirovaný technológiou génovej expresie (nie génovej manipulácie), ktorá súvisí s tvorbou štrukturálnych proteínov pokožky. Sama som veľmi rýchlo pochopila, že po každom jeho použití sa už teším opäť na ďalšie.

AgeLOC LumiSpa je prvým prístrojom s technológiu Two-Sense Motion, ktorý čaká na schválenie patentu. Mäkká silikónová hlavica sa pohybuje v dvoch protichodných smeroch na presne nastavenej frekvencii, ktorá je vhodná na masáž pleti. Je vodeodolný, takže ho môžeme používať aj v sprche, ako aj v inom vlhkom prostredí.

Jemný, neabrazívny povrch silikónových hlavíc je hygienický, pretože je potiahnutý antimikrobiálnym striebrom. A toto je jedna z vecí, ktorá ma naozaj veľmi zaujala. Hlavice sú tak bezpečne čisté po každom použití.

Ďalšia skvelá vec je, že sa hlavice čistia ľahšie ako klasické kefkové hlavice, ktoré takúto technológiu nemajú a sú bežne dostupné na trhu. Hlavica sa dá ľahko odňať z prístroja dolu a pod tečúcou vodou sa rýchlo vyčistí.

Bolo klinicky preukázané, že tieto silikónové hlavice majú špeciálnu štruktúru, ktorá poskytuje presný kontakt a pohyb pre jemnú, avšak účinnú aktiváciu zložiek v pleti. A práve toto je niečo skutočne inovatívne. Systém ageLOC LumiSpa je vybavený 2 druhmi silikónových hlavíc, aby sa prispôsobil rôznym typom pleti.

Normálna silikónová hlavica je univerzálna a môže byť použitá pre všetky typy pleti. Spolu so špeciálnymi gélmi jemne kĺže po povrchu, v záujme odstránenia nečistôt a odumretých kožných buniek, pričom jej jemne vlnitý tvar ponúka stimuláciu pleti. Hrubá silikónová hlavica dodáva pleti intenzívne čistenie.

K ageLOC LumiSpa sú vyvinuté aktivačné gély pre konkrétne typy pleti. Vedecky zostavené zloženie týchto gélov umožňuje precízne, jemné čistenie a kontakt prístroja s pleťou. Boli zostavené tak, aby fungovali synergicky s technológiou Two-Sense Motion silikónových hlavíc, v záujme optimalizácie distribúcie anti-agingových zložiek do pleti.

Dá sa vybrať z 3 variácií gélov – pre suchú, normálnu/zmiešanú a mastnú pleť. Dokonca som sa dozvedela, že v tomto období budú uvedené 2 ďalšie gély a to pre aknóznu a citlivú pleť. Zloženie každého aktivačného gélu obsahuje špeciálnu technológiu ageLOC, ktorá sa zacieľuje na prvotné zdroje viditeľných známok starnutia a súčasne pôsobí aj ako prevencia práve na zachovanie si mlado vyzerajúcej pleti čo najdlhšie.

Prístroj a aktivačné čistiace prípravky ageLOC LumiSpa sú klinicky overené vďaka súvisiacim vedeckým výskumom, ktoré ponúkajú 7 kľúčových výhod tohto produktového systému ako dôkladné čistenie (odstraňuje každodenné nečistoty pochádzajúce zo životného prostredia a z make-upu), vyhladzuje pleť (odstraňuje hrubšie časti kože a odumreté kožné bunky), znižuje vzhľad pórov (vypĺňa póry, aby vyzerali menšie), dodáva pleti sviežejší vzhľad (aktivuje a osviežuje pleť), zvyšuje žiarivosť (čistí a exfoliuje pleť), zvyšuje jemnosť pleti (zbavuje ju odumretých kožných buniek), odstraňuje prebytočný kožný maz a baktérie, pričom podporuje viditeľne čistejšiu pleť.

Široká škála výhod tohto produktového systému je vhodná nielen pre ženy, ale aj pre mužov, dokonca aj pokiaľ majú fúzy či bradu. Nie je to skvelé páni? Konečne aj niečo pre vás. Silikónové hlavice boli totiž navrhnuté tak, aby umožnili dôkladné čistenie aj na takýchto miestach bez toho, aby boli poškodené.

Tento prístroj sa nabíja podobne ako naše telefóny. Keď sa začne vybíjať, upozorní nás na to malé svetielko, ktoré sa rozsvieti a vtedy vieme, že je potrebné ho nabiť. Vloží sa do stojanu, ktorý sa pripojí k elektrickej sieti tak, ako nabíjačka na telefón. Je to veľmi jednoduché. Z mojej skúsenosti vydrží cca 3 – 4 týždne na jedno nabitie. Záleží len od toho, ako si ho zamilujete a či sa budete chcieť “hladkať” viac ako dvakrát denne.

O chvíľu tu máme Vianoce a to je čas, kedy chceme pre seba a pre svojich blízkych to najlepšie. Myslite na to už v predstihu.

Nejde mi v tomto článku o to, spraviť cielenú reklamu, ale úprimne a na základe svojich skúseností a výsledkov môžem len odporučiť, pozrieť sa bližšie na tento malý zázrak. Je to aj vďaka tomu, že za touto technológiou stojí jedna z najinovatívnejších spoločností sveta.

Ako som sa dozvedela, ide o spoločnosť s najväčším množstvom svetovo uznávaných vedcov a odborníkov, ktorých kedy tento typ spoločnosti zamestnával pod jednou strechou. A práve vďaka tomuto je tento prístroj unikátny. Je výsledkom dlhodobého výskumu a vývoja a bol navrhnutý tak, aby spĺňal najvyššie kritériá a na základe týchto faktov si môžeme byť istí, že ide o technológiu, ktorá je aj z dlhodobého hľadiska bezpečná na používanie.

Ak som vás týmto článkom inšpirovala vyskúšať túto novinku, budem sa tešiť, ak si tento naozaj skvelý pocit zažijete na vlastnej koži.

V prípade že si LumiSpa nemáte odkiaľ zabezpečiť, môžete použiť aj tento odkaz: nskn.co/YCKnIZ

Pridaj komentár