… a to nie len v novom seriáli s názvom „And Just Like That …“, ale i ako osobnosť, ktorá mala vždy čo povedať aj vo svete módy. Dôkazom toho je i titulka najnovšieho vydania magazínu VOGUE US, ktorú módna ikona z prelomu tisícročí skrášlila v elegantnej róbe od Dolce & Gabbana, náramkom od Dior a žiarivým prsteňom od Harwell Godfrey.

Po mega úspešnom seriáli Sex v meste, sa koncom roku 2021 otvára pre Sarah Jessicu Parker nová kapitola už teraz úspešnej kariéry, v podobe desaťdielneho seriálu And Just Like That …, ktorý so sebou prinesie pre fanúšikov Sexu v meste nielen staré známe postavy, ale aj niekoľko prekvapení. Nuž, fanúšikovský ošiaľ sa môže začať …

To, že S. J. Parker nemá v úmysle uniknúť zo sveta šoubiznisu, je už teraz všetkým nadmieru jasné. Popri aktuálnom striedaní filmových štúdií s tými seriálovými, si (popri ďalších iných povinnostiach) stihla v jeden dokonalý jesenný deň odskočiť do New Yorku nafotiť niekoľko záberov pre najnovšie vydanie magazínu VOGUE UK, v nadväznosti na znovuzrodenie ikonickej postavy Carrie v novom seriáli … musíme uznať, že i v tomto štúdiu podala viac ako len herecký výkon.

Prebiehalo to asi takto: V priebehu niekoľkých minút sa jej podarilo vkĺznuť do svojej najslávnejšej postavy Carrie. Vlnité blond vlasy sa jej už v momente tiahli voľne po chrbte a behom okamihu už pózuje v krémových šatách bez rukávov, pričom v pozadí hrajú také hity ako „Toxic“ od Britney Spears či „Material Girl“ od Madonny.

Po chvíli usúdi, že šaty potrebujú niečo navyše a odíde spolu so stylistkou Tabithou Simmons do šatníka, aby si vyskúšali zopár klobúkov, z ktorých sa uspokojí s tým (azda najväčším z ponuky) od Libertine. Simmons pripne niekoľko vzácnych brošní od Kentshire a od Freda Leightona. A výsledok? Kombinácia je otrasná, ale funguje. Nuž, presne taká je stará známa Carrie.

O hodinu neskôr …

S. J. Parker vyráža s celým tímom do ulíc, aby urobili aj pár outdoorových záberov. Napríklad v ďalšom klobúku a trblietavom kabáte od Libertine, pod ktorým sú priesvitné šaty z dielne značky Prada a absolútne sa nehodiaci pár ručne vyrábaných lodičiek z vlastnej značky SJP. A opäť to funguje! Sarah si takto nahodená kráča zo svojho auta na neďaleký prechod pre chodcov.

V tom momente sa veľmi rýchlo začne zhromažďovať dav chodcov – väčšinou žien, väčšinou vo veku 20 až 30 rokov. Vyťahujú svoje telefóny, aby si zdokumentovali jedinečnú scénu. „OMG, Zoe tomu neuverí,“ šepká si jedna žena, keď nahráva video. „Sarah Jessica, si taká krásna, baby!“ kričí mladý muž. Bola to opäť ona – Sarah Jessica Parker opäť vo svojom New Yorku. Ako keby sa zastavil čas a táto okúzľujúca dáma si v plnej paráde ako živel v podobe Carrie vykračuje ulicami „Veľkého jablka“. Legenda je späť!

Pridaj komentár