Jana Pištejová a Róbert Vrzala spojili svoje sily na BMD jeseň 2014

677
Jana Pištejová a Róbert Vrzala spojili svoje sily na BMD jeseň 2014 1

Prominentná módna dizajnérka Jana Pištejová pripravila pre návštevníkov jesenných Bratislavských módnych dní 2014 veľké prekvapenie. Dvadsať rokov pôsobenia v slovenskom módnom biznise oslávila rodáčka spod Tatier spoločnou kolekciou s vychádzajúcou hviezdou Róbertom Vrzalom.

Jana Pištejová a Róbert Vrzala jeseň 2014

jana_pistejova_robert_vrzala_mmagazin1 Kombinácia osvedčeného luxusu a krehkej ženskosti v modeloch od absolventky presížnej London College of Fashion a talentovaného mladíka patrila k najlepším okamihom tohtoročných BMD. Vrzalové kreácie sú zmesou protikladov, zrkadlových odrazov, animálnych prvkov a negatívov.

jana_pistejova_robert_vrzala_mmagazin2Modely dopĺňa vlastnými kresbami a grafikami, čím sa každý kus odevu z jeho dielne stáva jedinečným. Nenechajte si ujsť ani jeden kúsok od tejto luxusnej návrhárskej dvojice Pištejová a Vrzala.

jana_pistejova_robert_vrzala_mmagazin3 jana_pistejova_robert_vrzala_mmagazin4 jana_pistejova_robert_vrzala_mmagazin5 jana_pistejova_robert_vrzala_mmagazin6 jana_pistejova_robert_vrzala_mmagazin7 jana_pistejova_robert_vrzala_mmagazin8FOTO: Milan Strapko/najkrajsiemodelky.sk

Pridaj komentár