Jedno vám garantujeme hneď na začiatku! Keď uvidíte túto novú kolekciu svadobných šiat od Galia Lahav, určite budete chcieť nielen jedny, ale možno aj všetky šaty, ktoré kolekcia obsahuje. Ak by sme tieto modely popísali ako „krásne“ celkom jednoznačne by sme ich podhodnotili. Množstvo elegancie a drámy – aj takto sa dá totiž popísať módna kolekcia svadobných šiat značky Galia Lahav pre sezónu 2018 s názvom  „Victorian Affinity“, ktorá predstavuje jedny úchvatné šaty za druhými. Úžasné ženské siluety, vznešené krajkové detaily a božské vibrácie – do týchto modelov sa zamiluje proste každá!

Izraelská módna značka Galia Lahav predstavila najnovšiu kolekciu luxusných svadobných šiat pre sezónu 2018! Tieto šaty jednoducho musíte vidieť!!!

Módna kolekcia „Victorian Affinity“ je inšpirovaná pozoruhodnou viktoriánskou érou v Anglicku a jej paralelnou fázou vo Francúzsku,“ Le Belle Epoque „. Tieto obdobia boli charakterizované zmenami a inováciami v rôznych oblastiach, ako aj napríklad priemyselnou revolúciou.

V tejto súvislosti je módna kolekciu venovaná Jeanne Margaine Lacroixovej – dizajnérke, ktorá vo svojej dobe nielen zmenila pohľad na viktoriánsky štýl, ale zmenila aj vnímanie ženskosti.

Veľký dôraz je pri jednotlivých modeloch kladený na objemy, či fantatické siluety. Na romantike a k obdivu k ženského tela prispievajú mnohé detaily, ako jemne texturované šnúrky, odnímateľné prvky a veľa kryštálov, spolu s rôznymi viktoriánskymi motívmi, akým sú napr. vysoké goliere.

Do každých z týchto slávnostných šiat je vložená láska a starostlivosť, ako by ich mala nevesta vo svoj svadobný deň. Toto je už ale „Victorian Affinity“ v podaní módnej značky Galia Lahav.

Dizajnéri: Galia Lahav & Sharon Sever

Fotografia: Greg Swales

Styling: Abraham Gutierrez

Modelka: Zhenya Katava

Produkcia: Studio Cortes

HMUA: Kathrina (The Bloud Agency)

Pridaj komentár