Len málokto vie formou štýlových outfitov priniesťna prehliadkové mólo toľko farieb, ako slovenská módna návrhárka Izabela Komjati. Talentovaná návrhárka ani tentokrát nesklamala a na prestížnom módnom podujatí EuroveFashion Forward predstavila svoju najnovšiu kolekciu jar/leto 2018 s názvom GODESSVIBES.

Izabela Komjati „odela“ prehliadkové mólo Eurovea Fashion Forward do žiarivých farieb!!! Aké štýlové novinky so sebou prináša kolekcia s názvom GODESSVIBES?

Kolekcia plná žiarivých farieb je inšpirovaná momentálne jednou z najpredávanejších módnych značiek na svete, súčasnými trendmi a samozrejme potrebami zákazníčok.

Kolekcia GODESSVIBES sa nesie v znamení stále viac populárnejšejteplákovej a pyžamovej módy. Čo sa týka skladby kolekcie, najcharakteristickejším prvkom sú šaty, ako základný prvok ženského šatníka.

Jednotlivé modely kolekcie sú zhotovené výlučne z prírodných materiálov ako bavlna, prírodný hodváb a viskóza.

Vzory sú prevažne florálne, ale objavuje sa medzi nimi aj vyšívaná madeira a krajka. Po prvýkrát vo svojej kolekcii použilaIzabelaKomjati teplákovinu a to rovno na tvarované teplákové šaty.

Doplnky v kolekcii takisto podtrhujú najväčšie musthave vychytávky súčasnej „fashion bohyne“, z ktorých spomeňme napríklad podkolienky či ľadvinku.

Rovnako ideálnou kombináciou k šatám sú dnes štýlové tenisky, ktoré dotvoria outfit tak, že šaty využijete nielen na špeciálne príležitosti, ale i na bežné nosenie.

Ukážkovým príkladom sú nádherné farebné tenisky od ZDA Partizánske, ktoré skvelo dopĺňajú celkový farebný a ležérny outfit modernej ženy.

FOTO: REEFE.sk

Pridaj komentár