Značka Swarovski sa so svojou kampaňou určenou pre sezónu jar / leto 2024 ponorila hlboko do starovekých mýtov, z ktorých si vybrala pôvab Venuše a neutíchajúci trend morskej panny. Modelky Irina Shayk, Karlie Kloss, Fei Fei Sun, Imaan Hammam a Abby Champion túto mystickú fantáziu preniesli do každého kampaňového záberu priam dokonale.

O sériu podmanivých štúdiových záberov sa postaral renomovaný fotografa Steven Meisel. Kampaň pod kreatívnym vedením Giovannyho Engelberta, predstavuje najnovšiu kolekciu Swarovski, ktorá čerpá inšpiráciu z očarujúceho podmorského vesmíru.

Giovanny Engelbert prestavuje nadčasový archetyp Venuše pre renomovaného klenotníka a dodáva mu moderný nádych, ktorý je v súlade s modernými hodnotami elegancie, splnomocnenia, kreativity a pôvabu. Modely kampane tieto ideály zosobňujú.

Kolekcia Swarovski, ktorá odráža vodnú inšpiráciu kampane, obsahuje nádherné krištáľové a perlové šperky zdobené morskými motívmi, ako sú mušle a hviezdice. Bohatá paleta farieb – ružovej, modrej a striebornej, ešte viac evokuje pokojnú krásu oceánu.

Pridaj komentár