Inšpirujte sa Street Stylom počas prehliadok Stockholm´s Fall 2016

234

 

Pre niekoho typický Street Style, pre niekoho nevšedný luxus v podobe drahých kožušín a značkovej elegancie zo svetových mól.  Aj takto môže vyzerať  štýl inšpirovaný mestom.  Prinášame vám niekoľko nevšedných outfitov, ktoré sa objavili na  Stockholm’s Fall 2016 Shows.

 

Inšpirujte sa Street Stylom počas prehliadok Stockholm´s Fall 2016

street_style_stockholm_mmagazinVýrazné kožušiny boli vždy viac-menej dámska záležitosť. Kožušiny patria každoročne medzi najvychytenejšie kúsky v dámskom šatníku. Každý rok je však niečim iný, niečim výnimočný a preto sa aj kožušinový trend uberá každý rok iným smerom. Dlhá, krátka či  huňaťá? Aj vy mávate každoročne dilemu a neviete sa rozhodnúť, aký nový trendy kúsok vám pribudne v šatníku?

street_style_stockholm_mmagazin1Nechajte sa inšpirovať sami sebou. Trendy kúsok s rafinovaným strihom a perfektnou kvalitou vám nezaručuje, že v ňom budete neodolateľná. Myslíte, že dámam nižšieho vzrastu sa huňatý krásavci nehodia lebo ich zmenšujú? Ak patríte medzi dámy nižšieho vzrastu, siahnite po kožuchu, ktorý bude svojou dĺžkou siahať po váš pás. K tomu pridajte topánky na vysokom podpätku a vytvoríte efekt nekonečne dlhých nôh, za ktorými sa obzrie nejeden muž.

street_style_stockholm_mmagazin2Nebojte sa oživiť svoj outfit aj v chladných mesiacoch. Bordová sa stala farbou roka 2015, presnejšie odtieň s názvom „Marsala“, pomenovaný podľa druhu talianského vína.  Aj keď v našich uliciach nepatrí bordová medzi najpopulárnejšiu farbu, nebojte sa vytiahnuť zo svojej skrine kúsky tohto odtieňu a vynikať z davu svojou kreativitou.

street_style_stockholm_mmagazin3Modrá je dobrá. Hovorí sa, že modrá farba patrí medzi farby pokoja a preto ju môžeme často vidieť aj u ľudí so sklonom k nervozite. Málo kto si uvedomuje, že svojim výzorom a oblečením môže vplývať na svoje okolie. Nie je však modrá ako modrá.

street_style_stockholm_mmagazin4Medzi najkrajšie a najviac vychytené odtiene patriace k chladnejším mesiacom patrí práve kráľovská modrá. Zapojte do svojho celkového looku žiarivý úsmev, iskru v očiach a bezpochyby sa stanete kráľovnou ulíc.

Nechajte sa zlákať, tým najlepším, čo ponúka svetový Street Style

street_style_stockholm_mmagazin5 street_style_stockholm_mmagazin6 street_style_stockholm_mmagazin7 street_style_stockholm_mmagazin8 street_style_stockholm_mmagazin9 street_style_stockholm_mmagazin10 street_style_stockholm_mmagazin11 street_style_stockholm_mmagazin12 street_style_stockholm_mmagazin13 street_style_stockholm_mmagazin14 street_style_stockholm_mmagazin15 street_style_stockholm_mmagazin16 street_style_stockholm_mmagazin17

[vogue.com]

Pridaj komentár