Každá žena chce vyzerať krásne. Je to prirodzené. Avšak v prípade, že spozoruje prvé šediny na svojich vlasoch, neváha a vyráža do kaderníctva. Skúsenosť z farbenia vlasov získavame postupne. Časom si uvedomíme, čo nám najviac vyhovuje. Ak si idete dať zafarbiť vlasy prvýkrát, pripravili sme stručný prehľad informácií, na ktorých by vám malo záležať.

S farbením začína každá žena v inom veku. Niektoré sa rozhodnú pre zásadnú zmenu imidžu a z blondínok sa stanú rusovlásky. Iné, naopak, počkajú a kaderníctvo navštívia, až keď sa na ich korune krásy objavia prvé šedé odrasty.

FOTO: Parilov – stock.adobe.com

Idete si dať prvýkrát nafarbiť vlasy? Toto je pre vás dôležité!

1. Navštívte kvalitné kaderníctvo

Na vlasoch záleží, pretože sú našou korunou krásy. Preto ich zverte do rúk skutočným odborníkom, ktorí vám ich nezničia. Mnohí kaderníci majú bohaté skúsenosti a vy sa nich môžete spoľahnúť. Ak neviete o nejakom dobrom kaderníctve vo vašom okolí, odporúčame vám navštíviť Donna Uomo.

2. Nechajte si poradiť

Ak chcete razantne zmeniť farbu vašich vlasov, skúste sa o tom poradiť s odborníkom. Niektoré farby môžu spôsobiť, že ženy vyzerajú oveľa staršie, než v skutočnosti sú. Dobrý a skúsený kaderník vie odhadnúť, že farba, ktorú ste si vybrali, nie je najlepšou možnosťou. Je na vás, ako sa rozhodnete, avšak overené rady nie je dobré ignorovať.

3. Zmeňte vlasovú kozmetiku

Určite ste si v obchodoch všimli, že existujú vlasové produkty určené na farbené vlasy. Absolvovali ste taktiež farbenie? V takom prípade budete odteraz potrebovať už aj vy špeciálnu vlasovú starostlivosť. Takéto prípravky totiž obsahujú zložky, ktoré napomáhajú udržaniu farby, spomaľujú jej vymývanie a dodávajú vlasom silu, ktorá bola farbením oslabená. Ak by ste aj nezohnali šampón, ktorý by vám vyhovoval, kondicionér na farbené vlasy je nevyhnutný.

Zmeny vedia byť veľmi dobré, a preto vám prajeme príjemnú návštevu kaderníctva!

Pridaj komentár