Ktorá z nás už nemá plné zuby chladných dní, ktoré nás trápili nielen na prelome predošlých mesiacov? Mnohí z nás si už totiž predstavujú, ako budú tráviť čas na aj keď zubatom, ale jarnom slniečku, ktoré prenikne až pod kožu a viditeľne nám zlepší náladu. Onedlho však už príde obdobie, kedy snehule a čižmy vymeníme za jarnú obuv. Viete ale aké topánky sú ideálne na túto jar?

Ideálne topánky na tohtoročnú jar? Vyberajte pre svoje nohy len tú najpohodlnejšiu obuv!

Členkové čižmy

Sú to síce čižmy, ale pokojne ich môžeme nosiť aj počas celej jari. V ponuke nájdeme zateplené, ale i nezateplené členkové čižmy. Je len na nás, ktoré si vyberieme. Členkové čižmy môžeme nosiť k džínsom, ale i k látkovým zatepleným legínam. Zohrejú naše nohy v akomkoľvek počasí a neprenikne cez ne žiadna dažďová voda. Ak ste nižšej postavy, vyberajte si z ponuky členkových čižiem tie s vyššími podpätkami.

Dámske poltopánky

Sú trendy, pohodlné, štýlové a môžeme ich nosiť nielen počas jari, ale i na jeseň. Noha je v nich ako v bavlnke a dá sa v nich chodiť každý deň bez toho, aby ste ich museli po sezóne vyhodiť, pretože by boli zničené. Odporúčame vám vyberať si neutrálny model dámskych poltopánok. Vydrží vám niekoľko sezón a ľahko ho skombinujete s akýmkoľvek outfitom. Pri výbere dámskych poltopánok hľaďte najmä na podrážku. Musí byť protišmyková, aby sa vám v jarnom, ale i v jesennom období v týchto topánkach nešmýkalo.

Už žiadne vrstvenie!

Jar je obdobie, kedy všetko kvitne. Konečne ale nastane obdobie, keď si zo svojho šatníka budeme môcť vytiahnuť pohodlné a hlavne nie príliš hrubé oblečenie. V marci vám ale odporúčame aj naďalej vrstviť, pretože rána budú ešte stále chladné. Konečne si však budete môcť dovoliť obliecť si príjemnú blúzku bez toho, aby ste si pod ňu dávali body, resp. niekoľko vrstiev bavlneného spodného prádla. Čo sa ale týka obuvi, jednoznačne vám odporúčame dámske poltopánky v neutrálnych farbách a zateplené členkové čižmy.

Pridaj komentár