Hračky, ktoré splnia detské aj dospelácke sny, nájdu odteraz zákazníci na ďalšom, ešte dostupnejšom mieste. Hračkárstvo TOYETO predstavuje novú prevádzku v nákupnom centre Eurovea a jej otvorenie poteší nielen tých najmenších!

Childs are playing with play clay in classroom.

Svoju ďalšiu prevádzku TOYETO otvára 5. septembra 2019 v priestoroch nákupného centra Eurovea. Vnímavé a kreatívne hračky, ktoré predajňa ponúka, sa u Bratislavčanov tešia čoraz väčšej popularite a lokalita novej predajne tak značku posúva k svojim zákazníkom ešte bližšie: do centra mesta, kde veľa z nich nielen pracuje, ale kde na nábreží Dunaja trávia aj chvíle oddychu. Na 200 štvorcových metroch tu zákazníci nájdu dostupné prémiové hračky. Každá z nich má aj svoju pridanú hodnotu v podobe príbehu, ktorý sa so značkou spája. „Naši zákazníci u nás nájdu hračky, ktoré v sebe ukrývajú viac ako iba pekný obal. Vyberáme značky, ktoré vyrábajú hračky s prihliadnutím na ekológiu či trvalú udržateľnosť a také, ktoré deťom pomáhajú rozvíjať svoju prirodzenú hravosť a zvedavosť. Teší nás, že táto myšlienka nenadchýna len nás, ale aj samotných rodičov, ktorí nás vyhľadávajú stále častejšie. Takto môžeme sieť našich predajní stále rozširovať a prinášať ich tam, kde budeme pre ľudí ešte dostupnejší,” hovorí konateľ spoločnosti TOYETO, Dominik Rusňák.

Rozprávkový detský program

Predajňa chce byť bližšie aj k tým, pre ktorých je primárne určená: samotným deťom. Tie budú do tohto kráľovstva hračiek môcť vstupovať samostatným detským vchodom a tešiť sa z množstva hračiek, ktoré tu budú pre nich vždy nachystané. Deťom bude venovaný aj program spojený s otvorením predajne.

Tešiť sa môžu na obľúbené postavičky Tárajka a Popletajku, ale aj detské minidisco s dídžejom a súťaže o krásne hračky. Nebudú chýbať ani osobnosti ako Marcel Forgáč, ktorého spolu s ambasádorkou značky, moderátorkou Lenkou Šoóšovou, budú môcť rodinky na predajni zastihnúť v netradičnej pozícii. Obslúžia ich za pokladňou, pomôžu im pri výbere hračiek či pri balení darčekov. Na rozprávkový program sa deti i dospeláci budú môcť tešiť od šestnástej hodiny.

Neobyčajná predajňa

Predajňa v nákupnom centre Eurovea je v poradí deviatou predajňou TOYETO na Slovensku a v poradí piatou v Bratislave. Aj táto prevádzka zákazníkov privíta príjemným dizajnovým prevedením, ktoré ulahodí oku rodičov, ale zaujme predovšetkým deti. Zákazníci sa tiež môžu tešiť na priateľský a špeciálne vyškolený personál, ktorý s radosťou pomôže a poradí pri výbere vhodnej hračky.

„Našim cieľom je vytvoriť priestor, kde môže rodič hračku nielen kúpiť, ale sa aj dozvedieť viac o tom, ako a prečo vznikla a čo všetko môže dieťaťu priniesť. Deti sa potrebujú hrať a my im chceme poradiť, ako môžu čas strávený hraním využiť čo najlepšie,” dodáva Dominik Rusňák, ktorý verí, že aj nová predajňa bude presne takým miestom.

Pridaj komentár