Filmový festival v Cannes ovládli strašidlá, čarodejnice a zombie. Spoločnosť Sony Pictures totiž využila práve prebiehajúci filmový sviatok na propagáciu svojej pripravovanej novinky Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka. Najväčší filmový festival na svete sa koná priamo na francúzskej riviére, kde to tvorcovia odpálili spolu so zombie na vodných lyžiach, či čarodejnicami na banánových člnoch, ktorí sa za zvuku snáď najznámejšieho hitu Michaela Jacksona – Thriller, doplavili k obrovskej kópii parníka z filmovej novinky.

Hotel Transylvánia na dovolenke v Cannes!!! Medzinárodný filmový festival ovládli strašidlá, čarodejnice a zombie! + VIDEO

V najnovšom pokračovaní série Hotel Transylvánia sa Drakula, Mavis, Jonny a ostatní vydávajú na dovolenkovú plavbu na výletnej lodi. Všetko nasvedčuje tomu, že si od zvyčajných problémov na chvíľu oddýchnu, až do momentu, kedy sa Drakula nezamiluje do šarmantnej kapitánky lode, Eriky. Hlava upírskej rodiny však netuší, že jeho nová láska je v skutočnosti potomkom legendárneho lovca upírov …

Film v Cannes predstavoval režisér Genndy Tartakovsky, ktorého sprevádzali viacerí dabingoví herci. Spoločnosť Sony Pictures týmto happeningom pokračuje vo svojej tradícii. Minulý rok v Cannes podobne predstavila EMOJI FILM a v roku 2016 film Angry Birds.

Animák Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka sa v našich kinách objaví so slovenským dabingom 12. júla 2017. Na naše plátna ho prinesie distribučná spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár