Aj napriek tomu, že je Avon lídrom práve na trhu s dekoratívnou kozmetikou, medzi najväčšie priority, ktorým sa spoločnosť dlhodobo a kontinuálne venuje, sa radí zdravie žien – či už fyzické alebo psychické. Projekt Avon proti domácemu násiliu je dôkazom dlhodobej snahy spoločnosti podržať ženy, ktoré to potrebujú najviac. Podporme ich spoločne a ukážme im, že v „tom“ nie sú samé, že cesta von existuje. Neprehliadnite širokú ponuku charitatívnych symbolov a predmetov, vďaka ktorým môžete pomôcť aj vy. Ak sa rozhodnete pre kúpu predmetov s označením nekonečna, vyjadríte tak podporu projektu krízovej linky pre obete domáceho násilia.

Avon sa tiež zaväzuje, že z každého predaného symbolu poputujú finančné prostriedky na boj proti domácemu násiliu. Súčasťou tohto krásneho projektu je aj spolupráca s mimovládnou organizáciou a garantom projektu – Alianciou žien Slovenska a tiež podpora NONSTOP krízovej SOS linky a psychologickej poradne pre obete domáceho násilia. Aj vďaka vám sa tak Avonu podarilo odovzdať už viac než 10 000 € na podporu týchto iniciatív. Spoločne totiž tvoríme lepší svet. Malým gestom, no k veľkým zmenám.

Kľúčenka so symbolom Proti domácemu násiliu

Bežná cena: 5,90 €

Materiál: zinok, oceľ, postriebrená, Celková dĺžka kľúčenky: 9 cm, Priemer prívesku: 3 cm, Uzatváranie na karabínku

Peňaženka so symbolom Proti domácemu násiliu

Bežná cena: 8,90 €

Materiál: PU, Rozmery zatvorenej peňaženky: 9,5 x 11,5 cm, Rozmery otvorenej peňaženky: 23,5 x 11,5 cm

Náramok so symbolom Proti domácemu násiliu

Bežná cena: 5,90 €

Materiál: 100 % bavlna, plast, zinok, Priemer prívesku: 1,4 cm

Krásne brošne ovládli dámske i pánske saká, kabátiky či kabelky. Takýto doplnok totiž nielen dobre vyzerá, ale má za sebou aj naozaj nádhernú myšlienku. Nemáte ešte ten svoj? Vyberte si hneď z dvoch variantov.

Glazúrovaný symbol Proti domácemu násiliu

Bežná cena: 5,00 €

Materiál: zinok, mosadz, Priemer: 2,95 x 2,95 cm

Krištáľový symbol Proti domácemu násiliu

Bežná cena: 5,00 €

Materiál: zinok, mosadz, postriebrená, Priemer: 3 x 2,85 cm

Pridaj komentár