Jedným z dôvodov, prečo obľúbenosť kozmetickej značky AVON stále narastá, sú jej vône. V rámci predajného obdobia marec 2021, sa ich široké portfólio rozrastá hneď o dve svieže novinky. V jednoduchosti je krása a preto sú perfektným doplnkom pre prichádzajúce jarné dni. Zahaľte sa do ženskosti a povedzte svoj príbeh aj bez slov. Vyberte si aj vy tú svoju a nechajte sa unášať jemným jarným vánkom.

HERSTORY Love Inspires EDP

Objem: 50 ml, Bežná cena: 15,49 €

„Môj život je príbeh, ktorý píšem každý deň.“ To je motto novej vône HESRTORY Love Inspires. Vďaka nej nadobudnete pocit, že byť sama sebe prioritou nie je sebecké, ale práve naopak, je to nevyhnutné. Je to príbeh lásky, lásky k sebe samej, ktorou môžeme inšpirovať ďalších ľudí. Unikátna ženská vôňa, ktorá vyzdvihuje zmyselnosť jazmínu a silu kvetov kosatca, príjemne spočíva na hrejivom pralinkovom základe.

Okrem toaletného parfumu sú v ponuke aj ďalšie novinky v podobe MINI vône a telového mlieka v rovnakej vôni.

HERSTORY Love Inspires MINI EDP

Objem: 10 ml

Telové mlieko HERSTORY Love Inspires

Objem: 150 ml

Ďalšou voňavou novinkou, ktorá obohatila portfólio dámskych vôní a konkrétne obľúbenú kolekciu Pur Blanca, je Pur Blanca My Essence.

PurBlanca My Essence EDT

Objem: 50 ml, Bežná cena: 19,00 €

Spomaľte na chvíľu a spojte sa so svojou podstatou vďaka kombinácii žiarivej zlatej ambry a exotického kvetu tiaré, položenej na mäkkom základe kašmírových drevín. Buďte opäť sama sebou!

Pridaj komentár