Množstvo skvelých nápadov na darčeky, stovky vianočných inšpirácií a neopakovateľná nákupná atmosféra. Designer Outlet Parndorf sa premenil na zimnú rozprávku, v ktorej nemôže chýbať ani povestný vianočný výpredaj.

Z každej strany znejú známe vianočné melódie, vzduch vonia praženými mandľami a domy svietia v nádhernej výzdobe. Vianoce sú tú čo nevidieť, a okrem pokoja v rodine a bohatého apetítu, k ním určite patrí aj nejaká drobnosť pod stromčekom, ktorá každému prinesie neobyčajnú radosť.

Ak aj vy patríte k tým, ktorí stále hľadajú dokonalé prekvapenie pre svoju milovanú osobu, určite zavítajte do McArthurGlen Designer Outlet Parndorf, kde nájdete nielen štýlové vianočné oblečenie, ale i širokú škálu módy, športu, doplnkov alebo domácich potrieb.

Urobiť tak môžete aj v rámci popracovných nákupov a každý piatok tak objavovať najnovšie štýly a trendy až do 21:00 hod. Vianočný výpredaj hlásia i tak luxusné značky ako Coach, Diesel, Karl Lagerfeld, Watch Station, Fossil, Aigner atď. a to so zľavou až do výšky 70 %. Veľmi populárne sú opäť aj darčekové karty Designer Outlet Parndorf, ktoré si môžete zakúpiť online a aj priamo v centre.

Neopakovateľná zimná krajina v Designer Outlet Parndorf láka už každoročne stovky návštevníkov. V centre vás opäť privítajú rozkošné chalúpky s ponukou vareného vína, punču a lokálnych špecialít, ktoré nákupom v Designer Outlet Parndorf dodajú tú pravú vianočnú atmosféru.

Ak hľadáte ligotavé darčeky, siahnite napríklad po elegantných, nadčasových a navyše dobre kombinovateľných doplnkoch od značiek ako Swarovski, Furla, Pandora alebo UGG. Vysnívané darčeky môžete nájsť v jednej zo 160 predajní v Designer Outlete Parndorf už aj dnes!

FOTO: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

Pridaj komentár