Tenisky Chuck Taylor All Star Wordmark sú na sezónu jar 2018 už pripravené! A to s jasným odkazom! Converse oversize logo sa po novom rozprestiera cez celé modely a je tak väčšie než kedykoľvek predtým. Plátené členkové „Chucky“ majú zároveň vypchatú stielku OrthoLite, ktorá zaisťuje pohodlie pri každodennom nosení.

Hľadáte štýlové tenisky na prichádzajúcu jar? Legendárna značka Converse predstavuje originálne modely z najnovšej kolekcie!!!

Béžová farba v spojení s výrazným čiernym a červeným logom, tiež spoľahlivo zaháji jarný detox vášho šatníka. Štýlové tenisky Chuck Taylor All Star Wordmark si stačí iba obuť – všetko ostatné už povedia za vás!

Converse vyrába Chuck Taylor All Star a One Star tenisky už viac než jedno storočie a teraz pracuje na vytvorení novej, streetovej klasiky. To, čo nosíš je inšpirované športom, ulicou a kultúrou, Converse to sleduje a re-definuje s tebou.

Keď obúvaš Converse, vytváraš autentický pouličný štýl a to jednoducho tým, že si sám sebou. Nezáleží na tom, či má Chucky na sebe sedemdesiat ročná basketbalová legenda na obrázku v knihe alebo sú k videniu na tebe na ulici – Chucky boli vždy “na pohodu”… pretože ich nosíš práve ty.

Nevieme akou cestou sa vydáš, ale jedno je isté – Converse budú na tejto ceste vždy s tebou. Jarná kolekcia Chuck Taylor All Star Wordmark je k zakúpeniu v predajni Converse v Centre Chodov ako i u ďalších vybraných predajcov.

Pridaj komentár