Či už preferujete jogu, nordic walking alebo beh, jesenné dni sú ako stvorené na tréningy na čerstvom vzduchu, dlhé túry, alebo v nepriaznivom počasí návštevu telocvične. Designer Outlet Parndorf má čo ponúknuť pre každý šport. Zákazníci majú k dispozícii množstvo trendových kúskov a vhodných športových doplnkov.

Hľadáte športový vzhľad pre štýlový tréning? Zaostrite na trendové športové oblečenie z McArthurGlen Designer Outlet Parndorf!!!

Okrem celoročných zliav od mínus 30 do 70 percent, budú od 8. do 20. októbra 2018 v ponuke produkty športových a outdoorových značiek, ako sú Adidas, Salomon, Burton, Jack Wolfskin, Puma, Peak Performance, Reebok a mnoho ďalších.

Novootvorené obchody Columbia a New Balance predstavia aj obrovský výber funkčných a trendových športových odevov.

Športová móda od Designer Outlet Parndorf zaručuje trendový vzhľad aj počas najnáročnejších aktivít. Či už sú to farebné tenisky alebo treková obuv, štýlové funkčné košele, trendové bežecké a turistické nohavice, priedušné outdoorové bundy a zodpovedajúce príslušenstvo.

McArthurGlen Designer Outlet Parndorf predstavuje najkrajšie športové oblečenie na jeseň, ktoré dokonale kombinuje módu a fitness. S týmto novým spôsobom nie je ťažké zostať fit.

Vyberte si svoj obľúbený outfit, nakúpte tie najlepšie kúsky a choďte do toho – toto oblečenie je príliš dobré na to, aby ste ho iba skrývali v šatníku!

A to nie je všetko: okrem vyváženej a prvotriednej kombinácie značiek prispejú k mimoriadnemu nákupnému zážitku aj komplexné služby zákazníkom, ako napríklad špičkové poradenstvo.

FOTO: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

Pridaj komentár