Deň matiek je už za rohom, čo je skvelá príležitosť vyjadriť mamám lásku z celého srdca. Ak ešte stále hľadáte vhodný darček, McArthurGlen Designer Outlet Parndorf je miestom, kde nájdete najkrajšie inšpirácie pre tento špeciálny deň.

Od štýlových a športových doplnkov až po moderné doplnky – fantastická ponuka moderných značkových dizajnérov, luxusných značiek a značiek životného štýlu ako Karl Lagerfeld, Marc Cain, Aigner, New Balance, Guess, Diesel alebo Pandora určite porazí srdce každej matky.

Okrem toho, Designer Outlet Parndorf ponúka aj širokú škálu kozmetických výrobkov. Darčekové sady od Rituálov, Body Shop a mnoho ďalšieho. poskytnúť uvoľnené chvíle pohody – darček, ktorý určite poteší každú mamu!

Špeciálny tip: veľmi obľúbené sú aj darčekové karty, ktoré si môžete zakúpiť online aj priamo v centre. Ak sa chcete pozrieť do sveta módy a životného štýlu, potom ste v prekvapení.

Aj mamy sa chcú páčiť a byť krásne, preto je kozmetický balíček ideálnym darčekom. Sety obsahujú viacero prípravkov z rovnakého radu, ktoré sa výborne dopĺňajú a spája ich rovnaká vôňa. A keď už sme pri vôňach, skúste preskúmať, či mame nedochádza obľúbený parfum. Isto ju poteší nová fľaštička.

Ďalším obľúbeným artiklom v šatníkoch všetkých žien sú kabelky. Potešte mamu akurátnym novým kúskom. V kurze sú praktické cross-body v pastelových tónoch. Ak vaša mama patrí medzi módne divy, nebojte sa ani žiarivých ružových tónov, či výrazných detailov v podobe srdca.

Spravte si s mamou výlet do McArthurGlen Designer Outlet. Či už hľadáte nové jarné doplnky, obchodné oblečenie do práce, tenisky na behanie, alebo značkovú obuv po ktorej dlho túžite, návšteva centra sa isto oplatí. Milovníčky módy obzvlášť poteší veľký výber tašiek a peňaženiek v novootvorenom obchode Coccinelle.

Či už sú to trendy „shoppers“, kabelky do ruky alebo „crossbody“ – máte na výber obrovské množstvo modelov. Môžete sa zamerať na detaily, ktoré každej žene zabezpečia jedinečný vzhľad.

Zaslúženú nákupnú prestávku si užite v útulných chill-out zónach, alebo početných kaviarňach či reštauráciách, ktoré ponúkajú kulinárske špeciality. Pamiatku na tento deň si môžete spraviť vo forme fotografie v niektorom z fotokútikov plných kvetov.

FOTO: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

1 KOMENTÁR

Pridaj komentár