Zažite extrémne rýchle fénovanie so súčasným žehlením vlasov. So sušiacou kefou na vlasy Rowenta Express Air Brush je rýchle fénovanie s úžasným narovnávacím efektom ľahšie ako kedykoľvek predtým.

Táto nová teplovzdušná kefa 2 v 1 fénuje a súčasne žehlí mokré vlasy a dodáva im dokonale hladký a lesklý vzhľad, takže za okamih dosiahnete úchvatný vzhľad len jednoduchým učesaním a urobíte svojej drahej polovičke obrovskú radosť.

Objavte revolúciu vo fénovaní, ktorá prináša šetrnú úpravu a narovnanie vlasov – dokonalé riešenie pre krásny vzhľad bez námahy. Tento stylingový kúzelník totiž dokáže mokré vlasy nielen vysušiť, ale i súčasne vyžehliť, čím vám ušetrí až polovicu času. Naviac je k vlasom šetrný, nakoľko sa o hladkosť a lesk stará špeciálny generátor iónov.

Kefa na vlasy Rowenta Express Air Brush, Vaša nová tajná zbraň pre vytvorenie úchvatného účesu za okamih, je sušiaca kefa 2 v 1, ktorá ponúka ako rýchle fénovanie, tak aj ľahké, prirodzené žehlenie vlasov. Ušetrite pri rannom krášlení čas vďaka revolúcii vo fénovaní vlasov – mokré vlasy môžete teraz v jednom kroku vysušiť a zároveň narovnať, a ľahko si tak vytvoriť skvelý účes.

Vyhrievané štetiny jemne a šetrne uhladzujú vlasy bez straty objemu, a počas česania im dodávajú lesk. Technológia Thermo Control je k vlasom ohľaduplná a stála teplota zaručuje účinné narovnanie. Kompaktný ergonomický dizajn s káblom otočným o 360° umožňuje väčšiu slobodu pohybu, a generátor iónov dodá konečnému účesu žiarivý lesk a hebkosť na dotyk.

Objavte revolúciu vo fénovaní v podobe elektrickej sušiacej kefy, ktorá vám zaistí dokonalé fénovanie a prirodzené vyžehlenie vlasov bez straty objemu za jediný okamih. Naviac je vybavený praktickým cestovným puzdrom pre ľahké uloženie a prenášanie.

Technológia Thermo Control chráni vlasy vďaka konštantnému teplu, ktoré zaručuje účinné narovnávanie. Sieť rozčesávacích a vyhrievaných štetín vlasy optimálne napína, aby sa účinne vyhladili. Teplovzdušná kefa ponúka výsledky, ktoré ľahko dosiahnete prirodzeným pohybom, ako keď sa češete.

Jeho kompaktný dizajn je zárukou maximálneho pohodlia a praktické cestovné puzdro umožňuje ľahké a štýlové skladovanie na cestách. Systém s generátorom iónov pre hebké vlasy obmedzuje statickú elektrinu a krepatenie a umožňuje dosiahnuť hladké a poddajné vlasy obohatené o žiarivý lesk.

Táto elektrická kefa na vlasy sa ľahko používa a je vysoko intuitívna vďaka prirodzenému úchopu a vylepšenému ergonomickému dizajnu. Je opatrený otočným káblom o 360° pre maximálne pohodlie a voľnosť pohybu.

Pridaj komentár