Vysvietené okná, výzdoba a chrumkavé vianočné pečivo – sviatočný čas už klope na dvere! Ak hľadáte inšpirácie na darčeky, určite by ste mali navštíviť McArthurGlen Designer Outlet Parndorf. Nájdete tu štýlové kúsky pre fashionistky, ktoré vytvoria úsmev na tvári, ale i elegantné doplnky pre trendy mužov, čo potešia pod vianočným stromčekom.

Hľadáte magické darčeky pre trblietavé Vianoce? Objavte nové trendy z McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

Najkrajšie darčeky spomedzi dizajnérskych, lifestylových a luxusných značiek ako Stefanel, Escada, Karl Lagerfeld, Coach, Rituals a Seidensticker zakúpite so zľavami od 30 do 70 %. Elegantné, nadčasové kúsky a kombinovateľné doplnky sú skvelé darčeky, ktorými potešíte najbližších.

Potešte blízkych darčekovou kartou od McArthurGlen

Každý rok, ešte pred adventom, začína hľadanie dokonalých vianočných darčekov pre rodinu a priateľov. Špeciálny tip: veľmi obľúbené sú darčekové karty Designer Outlet Parndorf, ktoré si môžete zakúpiť online aj priamo v centre. Darčeková karta unesie rodinu a priateľov do sveta plného módy a životného štýlu, a je prekvapením, ktoré si pod vianočným stromom určite nájde svoje miesto.

„Vianoce sa blížia. Pozorujeme to na počte zákazníkov z regiónu i okolia Viedne, ktorí prichádzajú do Designer Outlet Parndorf na vianočné nákupy. Centrum je taktiež obľúbenou nákupnou destináciou pre turistov, ktorí chcú skombinovať návštevu viedenských vianočných trhov s výletom do Designer Outletu. Tešíme, sa, že tento rok sa aj my môžeme pochváliť vianočnými trhmi. Tu si návštevníci môžu oddýchnuť od nakupovania a vychutnať predvianočnú atmosféru s punčom a sladkými pochúťkami“, hovorí Mario Schwann, riaditeľ McArthurGlen Designer Outlet Parndorf.

FOTO: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

Pridaj komentár