Vianočné darčeky pre všetkých! Taká je aktuálna ponuka švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame, ktorá sa na hektické vianočné obdobie pripravila priam dokonale. V ponuke samozrejme nechýbajú trendové produkty známe ako scandi beauty, ktoré sú tvorené špičkovými odborníkmi. Značka zamestnáva viac ako 120 vedcov v dvoch centrách na výskum a vývoj rastlinných kmeňových buniek, ktorí vyvíjajú produkty nielen zdravé, ale aj efektívne. Aj to je jeden z dôvodov, prečo je kozmetika žiadaná stále viac po celom svete. Navyše, obľúbené vône vytvárajú pre Oriflame najväčší a svetovo najuznávanejší parfuméri pôsobiaci najmä v Paríži, kam sa parfumérsky svet sústreďuje. Vyberte si jeden z našich vianočných tipov a radosť obdarovaného máte viac než istú.

Ideálny darček pre dámu

Darčeková sada Eclat Femme Weekend je mimoriadne obľúbená! Táto originálna vôňa patrí k jedným z najpredávanejších produktov v Oriflame. Sada pozostávajúca z toaletnej vody a parfumovaného telového spreja, je určená pre každú temperamentnú a elegantnú dámu, či už je to manželka, priateľka, mama, sestra či kamarátka.

Tento luxusný darček môžete mať len teraz za rovnako luxusnú cenu a to iba 16,99 eur namiesto pôvodných 41,70 eur.

Štýlový darček pre pána

Darčeková sada s názvom Be the Legend poteší sebavedomých a zároveň uvoľnených mužov vo vašom okolí. Toaletná voda a guľôčkový antiperspiračný dezodorant voňajú tónmi plných kontrastov – chrumkavé jablko, jemná koža a bôby tonky.

Túto luxusnú sadu teraz môžete kúpiť za neuveriteľných 16,99 eur namiesto pôvodných 36,70 eur.

Rozveseľte i tých najmenších

Ak máte v rodine detičky a chcete ich potešiť, máme pre vás skvelý tip. Stavte na milované Disney postavičky!

V aktuálnej ponuke Oriflame nájdete toaletné vody, mydlá či balzamy na pery vhodné pre malé slečny s postavičkami Ariel – Malej morskej víly, Minnie Mouse či Rapunzel.

Malých hrdinov zas potešíte toaletnou vodou a mydlom s Mickeym Mouseom, ale aj novinkami v podobe peny do kúpeľa a toaletnej vody Star Wars.

Všetky produkty vo výrazných zľavách si objednajte na oriflame.sk.

Pridaj komentár