Módnou prehliadkou na Bratislavských módnych dňoch predstavila slovenská návrhárka Zarina Šimkovič svoju najnovšiu kolekciu jeseň/zima 2019.

Kolekcii s názvom Monochroma dominuje pravá ženská elegancia v minimalistickom prevedení, na ktorú si fanúšikovia slovenskej módy v Zarininom podaní s radosťou veľmi rýchlo zvykli.

Ako už napovedá samotný názov kolekcie, pestrú farebnú škálu vystriedajú len vybrané farby, a to konkrétne čierna, biela a takzvaná nude, ktoré patria medzi návrhárkine obľúbené farby.

Dokonale strihaným módnym kúskom nechýbali ani sezónne vychytávky, z ktorých spomeňme napríklad trendové a veľmi obľúbené bodky.

Ak sa v tomto období chystáte na špeciálnu udalosť, alebo sa chcete len tak obdarovať krásnym darčekom, modely z kolekcie Monochroma sú na to priam ako stvorené.

Nahliadnite spolu s nami do útrob bratislavských Klarisiek a vychutnajte si pohľad na najnovšiu kolekciu módnej návrhárky Zariny Šimkovič tak, ako bola predstavená na prehliadkovom móle Bratislavských módnych dní.

FOTO: Ramon Leško

Pridaj komentár