Dobre zostavený outfit nie je len o aktuálnych trendoch, ale aj o správnej inšpirácii. Ak vám ale inšpirácia k tohtoročnému Dňu zaľúbených chýba, u nás ju dnes zaručene nájdete.

Či už tento sviatok strávite s partnerom, s kamarátkami alebo si spravíte vzácnu chvíľku sama pre seba, Valentín je perfektnou príležitosťou ako sa štýlovo „nahodiť“. Poďme teda na to!

Dámska jazda je na Valentína ako stvorená

Vyraziť si s kamoškami do mesta a osláviť Valentína v štýle dámskej jazdy, je viac ako len skvelým nápadom. Pri takejto príležitosti stavte na hravý a originálny outfit, v ktorom sa stanete neprehliadnuteľnou.

Skombinujte farebnú blúzku a štýlové džínsy s lodičkami alebo členovými čižmami a dokonalý valentínsky outfit je na svete. Ak v sebe nosíte romantickú dušu, skvelou voľbou je i trendová plisovaná sukňa s jemnou blúzkou alebo zaujímavým tričkom v romantických červených či ružových odtieňoch.

Romantika pri sviečkach

Ak vás na Valentína čaká romantická večera s priateľom alebo manželom, jednoznačne siahnite po šatách! Nič nevyzerá viac žensky a zvodne, ako šaty zvýrazňujúce postavu, navyše zdobené čipkou alebo volánom. Vyvarujte sa ale prehnaným kombináciám materiálov a na divoké vzory, ktoré môžu pôsobiť vulgárne a lacno, v tento deň rozhodne zabudnite.

Dojem zanecháte jednoznačne aj pri šatách s odhaleným chrbátikom. Určite stavte na jednoduchú farebnosť a jemné doplnky. Šaty sú totiž výrazné už vďaka odhaľujúcemu prvku. Šmrnc jednofarebným šatám dodáte výrazným šperkom alebo farebnými lodičkami.

A čo tak valentínsky darček?

Deň svätého Valentína je jednou z príležitostí, ako ukázať človeku, ktorého milujete, vašu lásku. Vzácne spoločné chvíle pri večeri, v kine, divadle, alebo pri inom príjemnom programe, môžete navyše podčiarknuť aj milým darčekom. Dôležité je ale vedieť, čo má váš milý rád a čo nie, aby ste sa vyhli zbytočnému trapasu. Skvelým darčekom môže byť napríklad sladká maškrta v podobe čokoládového srdca, no potešiť môže aj oblečenie alebo kozmetika.

Páni ako darček obľubujú kvalitné tričká alebo štýlové svetríky, ktoré majú univerzálne využitie. Na výber dnes máme množstvo druhov, strihov a farieb, takže fantázii sa medze nekladú. Ak je váš drahý elegán, kúpte mu svetrík na gombičky, a ak je skôr športový typ, stavte na mikinu.

A najlepšie na koniec? Spodné prádlo je na Valentína ideálnym darčekom. Ak ste odvážna, vyberte mu spodné prádlo s tematikou Valentína a vytvorte si nielen vtipný, ale aj romantický večer.

Pridaj komentár