Keď Oriflame, tak prvotriedna kvalita! Inak to nie je ani v prípade prvého pánskeho parfumu, ktorý značka zaradila do svojej aktuálnej ponuky. Po pánskych toaletných a parfumových vodách tak do portfólia značky Oriflame prichádza i pánsky parfum, ktorý je skutočným skvostom. A možno aj tým pravým darčekom po vianočným stromčekom. Čo poviete?

To, že ide o skutočný unikát medzi pánskymi parfumami, niet ani najmenších pochýb. Jeho autorkami sú totiž majsterky parfumérky Emillie Coppermanová a Alienor Massenetová, ktoré sú vo svete parfumov žijúcimi legendami. Emillie Coppermanová už pracovala pre také značky ako Paco Rabanne či Givenchy a Alienor Massenet pre Armani, Lancôme, Chloé či Viktor & Rolf. Spolupracovala aj na tvorbe akordu De Laire Sellier, ktorý je exkluzívnou zložkou vybraných luxusných vôní. Práve ten je zakomponovaný aj do nového pánskemu parfumu od Oriflame, ktorý nesie názov Eclat Style.

Dokonalý parfum, pre dokonalého muža! Nadčasový Eclat Style prináša rafinované a sofistikované tóny šarmantnej vône, ktorá zachytáva nenapodobiteľnú parížsku eleganciu. Pocítite v ňom tóny grapefruitu, vetiveru či vzácneho bieleho kosatca, vrcholiace jednou z ikonických a najluxusnejších ingrediencií v parfumérskom priemysle a to už spomínaným akordom De Laire Sellier.

Lepší ako ostatné? Zdá sa to až neuveriteľné, no značka Oriflame predá každých 7 sekúnd jednu vôňu. Nielen veľký výber, ale predovšetkým kvalita sú faktormi, vďaka ktorým je značka v predaji vôní naozaj veľmi silná. Testovanie dojmu, rozptylu a trvácnosti vône preukázalo, že pánsky parfum Eclat Style má lepší rozptyl vône a dlhšiu trvácnosť ako konkurencia, ktorá je častokrát i o dosť drahšia!

Vytvorte spolu dokonalý pár. Pýtate sa ako na to? Parfum Eclat Style je totiž doplnením dámskeho parfumu Eclat Mon, ktorý patrí medzi najpredávanejšie dámske parfumy značky. Ak si teda chcete pod stromčekom urobiť spoločnú radosť a zároveň vytvoriť dokonalý pár na všetky sviatočné spoločenské či rodinné podujatia, dvojica parfumov Eclat Style a Eclat Mon je jednou z tých správnych možností.

Zaregistrujte sa na oriflame.sk a nakupujte všetky produkty Oriflame so zľavou až 20 %!

Pridaj komentár