Ako je možné, že stále hľadáte cesty, ktorými sa chcete dostať do vytúženého cieľa a ten stále neprichádza? Stále k Vám prichádzajú do života tie isté situácie a neviete ich zmeniť? Pocit vyhorenia, strach, vnútorné nenaplnenie, neustále hľadanie svojho poslania. Toto všetko sprevádza veľké množstvo ľudí po celom svete. Siky Spirit (Michal Siklienka) sa vie do Vašej situácie absolútne vžiť, nakoľko si to všetko sám prežil. Nie je to ľahké, ale existuje riešenie.

Hľadáte cesty, ktorými sa chcete dostať do vytúženého cieľa a ten stále neprichádza? Siky Spirit Camp je potom určený práve Vám!!! + VIDEO

Naučí Vás techniky, vďaka ktorým Váš život už nikdy nebude taký, ako predtým! V čítaní pokračujte a nad Siky Spirit Campom uvažujte, iba ak naozaj chcete zmeniť svoj život a ak chcete skutočne zažiť transformáciu a nebojíte sa opustiť svoju komfortnú zónu. „Už teraz Vám držím palce. Zvládnete to,“ hovorí slovenský coach a mentor Michal Siklienka.

„Dlhé roky som sa zamýšľal nad tým, v čom tkvie to celé tajomstvo. Hľadal som odpovede na tých najrôznejších miestach. V čom ale skutočne spočíva to tajomstvo? Čo robia tí najúspešnejší a šťastní ľudia inak? Prečítal som cez 100 motivačných kníh. Navštívil som desiatky kurzov a seminárov, ale stále mi tam niečo chýbalo. Motivácia vždy po nejakom čase vypršala a bol som znova na začiatku. Vedel som, že musí existovať niečo viac, a tak som neprestával hľadať. Otvoril som sa novému poznaniu a v tom to prišlo. Ako sa hovorí, keď je žiak pripravený, učiteľ prichádza. A tak sa aj stalo a hneď niekoľkonásobne. Dnes pracujem s tými najlepšími učiteľmi sveta,“ hovorí o svojom poslaní Michal Siklienka.

Učitelia ako Marie Diamond, Brian Tracy, Eric Ho, Ratu Bagus Ida Sidara, Bedřich Nikl či Radek Šefčík sú svetovo uznávané mená. Viete čo majú títo učitelia spoločné? Akoby poznali niečo, čo je vyššie ako MY. Akoby poznali energiu, ktorá tvorí všetko. Skutočne všetko vo vašom živote. Oni už objavili, ako to všetko funguje. Svetovo jedinečnou metódou „BACK to ZERO“, ktorú Siky Spirit vytvoril, môžete rýchlo a efektívne zmeniť svoj život aj vy!

Všetci našli svoje poslanie a stali sa jednotkami vo svojich oboroch. „Skúsenosťami, učeniami a životnými zvratmi som vytvoril unikátny systém, vďaka ktorému dokážem pracovať s klientom z akéhokoľvek oboru, prostredia, či mentálneho nastavenia. Vďaka  systému BACK to ZERO, ktorý som vytvoril, zažijete transformáciu za 3 intenzívne dni! 3 dni, ktoré zmenia Váš život!!!“, dodáva Michal Siklienka. Pýtate sa, či je to možné? Ľudia, ktorí prešli Spirit Campom takisto neverili, že je to možné, až pokiaľ to nezažili. „Obrovská cesta, ktorú prešli, je mojou odmenou. Som na nich hrdý. A aj Vy čo hľadáte správnu životnú cestu, ste už len krok od toho, aby ste zažiarili. Aby ste vydolovali skrytý potenciál, ktorý v sebe máte. Máte na to, aby ste sa stali skutočným unikátom, pretože máte v sebe silu, s ktorou dokážete čokoľvek. A ja Vám k tomu pomôžem! Zničíme staré vzorce, pomôžem Vám zlepšiť vzťah s Vašimi blízkymi, zničíme negativitu vo Vašom živote, ukážem Vám, ako kedykoľvek dostanete zo seba maximum, zabudnete na strach, pretože ste sa stali silnými a neopakovateľnými jedincami. Ste proste unikátom!“, uvádza Michal Siklienka.

Ste už pripravení žiť svoj vysnívaný život?Ako by ste chceli aby vyzeral? Poďte si ho vytvoriť a nenechajte, aby ho za Vás vytvárali iní. Narodili ste sa preto, aby ste zanechali po sebe odkaz. Aby ste neodišli ako ľudia, ktorí premrhali svoj čas, svoju šancu, svoj život. Tak sa postavte a zakričte: „Chcem zmeniť svoj život! Opúšťam staré a som pripravený len na to najlepšie a najkrajšie. Nevzdávam sa! Opúšťam komfortnú zónu a idem si za svojimi snami!

Chceli by ste sa zobudiť vo vlastnom vysnívanom dome? Chceli by ste mať svoju vysnívanú prácu? Biznis? Chcete byť skutočne šťastní? Predstavte si, že sa v jedno krásne ráno prebudíte a Vašu tvár bude zohrievať slnko. Uvedomujete si, že vás nič nezväzuje. Ste úplne slobodní. Vaša energia je nekonečná. Vychutnávate si každý moment svojho života, pretože žijete svoj vysnívaný život. Vaša tvorivá energia stále rastie a Vaše nápady sú nekonečné. Robíte iba to, čo chcete. A to len preto, lebo ste prišli nato, kým skutočne ste. Ak ste našli svoje „prečo“, gratulujeme Vám. Gratulujeme Vám, našli ste svoje skutočné JA. JA, ktoré tvorí všetko! Teraz patríte k 2% ľuďom na tejto planéte.

JA? Skutočne môžem patriť k tejto skupine ľudí? „Moja odpoveď znie ÁNO. Za 3 dni Ti ukážeme techniky, ktoré Ťa navedú na Tvoju cestu. Zažiješ transformáciu na hlbokej úrovni. Na campe nebudeš nič riešiť teoreticky. Prežiješ každý jeden proces na vlastnej koži. Na tieto 3 dni nezabudneš do konca svojho života. To Ti garantujem!“, približuje atmosféru Siky Spirit Campu Michal Siklienka, ktorý ním bude všetkých prihlásených osobne sprevádzať.

Siky Spirit Camp je jediný trojdňový Spirit Camp spojený s víziou a transformáciou v Slovenskej a Českej republike. Tento intenzívny camp je nabitý energiou. Prevedie Vás technikami zjednotenia tela, mysle a ducha. „Zistíte, aké ranné nastavenia robia Váš deň taký aký by ste chceli, Prevediem Vás meditačnou regresiou, pri ktorej začnete vnímať svoje skutočné poslanie, naučím Vás, ako si správne definovať cieľ tak, aby sa stal skutočnosťou, naučím Vás správne meditovať a vizualizovať, zažijete emócie, o ktorých ste ani len nesnívali,naučím Vás rozpoznávať strach, ktorý Vám bráni vo vízii, rovnako ako sa ho zbaviť a premeniť ho na svoju silu,ukážem Vám techniku ako si udržať fokus a navždy, aby si zabudol, čo je to prokrastinácia, budete ako jedni z prvých na svete súčasťou svetovej platformy, ktorá je veľkou odpoveďou druhej časti “The secret”, filmu ktorý videlo na svete cez viac než 100 miliónov ľudí,pochopíte jeden z najsilnejších nástrojov na svete a to je vďačnosť a pokora, a naučím Vás, ako s ňou pracovať, naučím Vás, ako prepojiť telo, myseľ a ducha tak, aby všetko v harmónii pracovalo pre Vás,na vlastnej koži zažijete, čo z Vášho života spraví joga a vedomé dýchanie,naučím Vás myšlienkami pohnúť hmotou, skutočným fyzickým predmetom bez toho, aby ste sa ho dotkli a nakoniec mám pre Vás ešte jeden darček!“, hovorí o programe Siky Spirit Campu Michal Siklienka.

Pre koho je Spirit Camp určený:

 • Chcete nájsť svoje skutočné poslanie
 • Chcete žiť šťastný život v hojnosti
 • Ak sa neviete pohnúť v živote
 • Trápi Vás akýkoľvek strach
 • Chcetebyť prospešný pre spoločnosť
 • Ak chcete skutočne hlbšie spoznať samého seba
 • Ak Vám na sebe naozaj záleží
 • Chcete poznať odpoveď
 • Ak už nechcete čakať, čo život prinesie sám od seba
 • Ak si chcete vytvoriť realitu po akej túžite
 • Chcete si splniť sny
 • Pre každého, kto chce nájsť svoje PREČO

Siky Spirit Campom Vás bude sprevádzaťsám Siky Spirit (Michal Siklienka), slovenský coach a mentor, medzinárodný transformačný a spirituálny učiteľ, investor a inšpirátor v oblasti osobného rozvoja, sprievodca na duchovnej ceste k absolútnej harmónii, bohatstvu a šťastnému životu, o ktorého životnej ceste sa môžete viac dočítať tu.

Vydávate sa na cestu, z ktorej už nebudete chcieť zísť. Toto sú 3 dni, na ktoré ste možno celý život čakali. Jediným správnym krokom na začiatku, ktorý môžete pri akomkoľvek cieli urobiť, je ROZHODNÚŤ SA! Pridajte sa k 2% ľudí, ktorí našli svoje skutočné poslanie a žijú svoj vysnívaný život. Prestaňte žiť zo svojich spomienok. Vytvorte si vlastný príbeh. Vytvorte si ho TERAZ. TERAZ  JE TEN SPRÁVNY ČAS!

Siky Spirit Camp prebehne od 13. do 15. júl 2018 na Slovensku, na zatiaľ utajenom mieste. Limitovaný počet osôb je 12, kvôli intenzívnemu a individuálnemu prístupu, aby bol Váš zážitok maximálny a intenzívny. Cena za osobu je 797€ s DPH, ktorá zahŕňa ubytovanie v 4* hoteli, plnú penziu, všetky pomôcky, ktoré Vám budú naďalej slúžiť na vašej ceste. Cena je konečná a nebudete platiť navyše už nič.

Vediete predajný tím a máte záujem o viac ako 5 lístkov? Kontaktujte nás na siky@sikyspirit.com alebo na telefónnom čísle 0911 77 99 11, kde preberieme zvýhodnenú ponuku.

„Po absolvovaní Campu Váš život už nebude nikdy taký, ako predtým. To Vám garantujem!“ Siky Spirit

Vstupenky na Spirit Camp je možné zakúpiť na sikyspirit.com

Pridaj komentár