Hotel Xanadu Resort v tureckom Beleku sa pripojil k skupine spoločností OTI, ktorá hrdo poskytuje vysoko kvalitné dovolenkové služby hosťom z mnohých krajín po celom svete, vrátane Turecka, Európy a Spoločenstva nezávislých štátov.

Tento 5-hviezdičkový hotel má ideálnu polohu v turistickom stredisku Belek na pobreží Stredozemného mora a ponúka prvotriedne „High Class – All Inclusive“ služby pre dokonalú letnú dovolenku.

Nechajte sa uniesť späť do čias starovekých Rimanov, medzi dláždené chodníky, bazény v starom štýle a amfiteáter, ktorý bol strediskom zábavných aktivít starovekých civilizácií. Rezort ponúka okrem mnohých služieb i konferenčné priestory a nový Svet detí, určený pre deti vo veku od 1 do 15 rokov.

Xanadu Resort Hotel ponúka 421 izieb pre pohodlie všetkých hostí. Polovica izieb sa nachádza v hlavnej budove, zatiaľ čo ostatné sa nachádzajú vo vilových bungalovoch. Všetky izby sú krásne zariadené pre maximálny komfort hostí. K vybaveniu patrí LCD TV, telefón s priamou voľbou, trezor na izbe, denný minibar s nealkoholickými nápojmi, atď.

Exkluzívne možnosti stravovania, najlepšia medzinárodná kuchyňa a široký výber jedál sú charakteristické pre vysokú triedu hotela Xanadu Resort. Objavte špecifickú kuchyňu vo francúzskej, talianskej a mexickej A la Carte reštaurácii.

Vychutnajte si tiež čerstvé ryby a morské plody v novej rybej reštaurácii Uskuna. Odporúčame tiež tradičné špeciality v miestnom Kebap House. Čerstvé a chutné občerstvenie od pizze cez hamburgery až po hranolky, je k dispozícii v hotelových snack baroch.

Nudiť sa rozhodne nebudete, nakoľko Xanadu Resort Hotel ponúka celý rad aktivít, ktoré vám poskytnú nezabudnuteľný zážitok z dovolenky. Plávať v prekrásnych modrých vodách Stredozemného mora a zanechávať za sebou stres a únavu alebo si užívať pohodlnú a priestrannú pláž. Čaká vás tiež osobnejší zážitok v exkluzívnych plážových pavilónoch, kde si môžete vychutnať i rôzne doplnkové služby.

Stanica vodných športov na pláži ponúka parasailing, banány, windsurfing, vodné lyže, wakeboard, kanoe a mnohé ďalšie aktivity, ktoré sú osobitne spoplatnené a závisia od poveternostných podmienok.

Okrem krytého bazéna sa v hotelovom komplexe nachádzajú tri veľké bazény pod holým nebom, tri tobogany, dva detské bazény a ďalšie štyri bazény a dva tobogany v oddelenom detskom centre. Počas dňa animačný tím hotela iniciuje rôzne plážové a spoločenské hry, turnaje a tímové hry.

Hobby centrum v hotelovej záhrade ponúka maliarske a umelecké činnosti pod odborným vedením a predstavuje perfektnú príležitosť naučiť sa nové zručnosti a zároveň sa baviť (za príplatok).

Fanúšikom tenisu, ale aj tým, ktorí sú v tomto športe noví, sú k dispozícii dva tenisové kurty, ako i možnosť využiť hodiny tenisového trénera (lekcie tenisu sú za poplatok). Pre kolektívne športy ako napr. futbal je určené osobitné multifunkčné ihrisko.

Hotelové zariadenia, ktoré sa nachádzajú vedľa najkrajších golfových ihrísk v Turecku, ponúkajú 18-jamkové školiace priestory pre fanúšikov golfu a kyvadlovú dopravu na blízke golfové ihriská.

Počas večerných hodín si môžete užiť neopakovateľnú show v podaní profesionálnych tanečných a zábavných skupín, alebo zachytiť rytmus počas živých hudobných vystúpení v hotelovom bare Xanadu, ako aj v bare Rosebud.

Krásne a luxusné letovisko ponúka prvotriedne kúpeľné procedúry. Kúpele Shang-Du sú svätyňou pokoja a relaxácie. Sú zdobené prvkami mongolskej histórie a otomanskej kultúry pričom ponúkajú vynikajúci výber exkluzívnych procedúr.

Tie odrážajú legendárnu Hodvábnu cestu a to od ájurvédskej masáže až po európske a ázijské masáže, peelingy a zábaly tela, vodnú terapiu, starostlivosť o tvár, manikúru a pedikúru. Všetko v rôznych štýloch a z rôznych regiónov.

Nový klub pre deti a mládež ja navrhnutý pre potreby detí od 1 až do 15 rokov. V troch rôznych vekových skupinách ponúka nielen príjemnú a zábavnú atmosféru pre deti, ale aj pre ich rodičov.

V prípade, že ste radi okúsili luxus a pohostinnosť Turecka, profesionálny tím SUNFUN.SK vám s radosťou pomôže s realizáciou vašej vysnívanej dovolenky do najmenších detailov

Pridaj komentár