Herečka Jennifer Aniston zažiarila na titulke októbrového vydania magazínu Harper´s Bazaar US. Jennifer v pozlátených šatách od Louis Vuitton a náušniciach od Tiffany & Co., zachytil v detailnom zábere fotograf Mariano Vivanco. Na sprievodných fotografiách, ktoré zdobia vnútorné stránky magazínu, predviedla 48-ročná herečka nie jednu zaujímavú pózu v elegantných šatách od módnych značiek ako Balmain, Michael Kors, Dunas by Peter Dunas a ďalších.

Herečka Jennifer Aniston zažiarila na titulke amerického vydania magazínu Harper´s Bazaar! Čo prezradila v exkluzívnom interview?

Jennifer Aniston na titulke októbrového vydania magazínu Harper´s Bazaar US

Veľmi zaujímavú kombináciu outfitov si pre Jennifer Aniston pripravila stylistka Joanna Hillman.

Herečka zažiarila v zlatých šatách od Louis Vuitton a sandáloch od Giuseppe Zanotti

O vlasy 164 cm vysokej hollywoodskej krásky sa postaral hairstylista Chris McMillan a svieži make-up pripravila známa vizážistka a maskérka Gucci Westman.

Póza v šatách od Balmain a sandáloch od Jimmy Choo

Vychutnajte si s nami módny editoriál, v ktorom pre najnovšie vydanie magazínu Harper´s Bazaar US, zažiarila hviezdna Jennifer Aniston.

V odvážnych červených šatách od Dunas by Peter Dunas a sandáloch od Jimmy Choo

Čo prezradila Jennifer Aniston v exkluzívnom interview o ľuďoch, ktorí pozerajú filmy a televíziu na malých obrazovkách? „Zdá sa, že druh čarovnej nostalgie, vyraziť si v piatok večer na rande do kina, je už bohužiaľ preč. Každý je dnes nesmierne závislý na svojom prekliatom telefóne. Deti sledujú filmy na svojich telefónoch alebo na počítači. Je smutné vidieť, že tvrdá práca režisérov, hercov a celých filmových štábov, sa zmenšila na obrazovku mobilného telefónu, či počítača. Ale je zábavné sedieť v posteli a spraviť si tak vlastný flám.“

Herečka Jennifer Aniston v šatách od Michael Kors a sandáloch od Giuseppe Zanotti

Pridaj komentár