Ostatné turné Paľa Haberu a skupiny TEAM bolo absolútne vypredané, preto fanúšikovia s napätím očakávali ohlásenie ďalších koncertov. Dočkali sa a v máji 2019 štartuje turné po Českej republike a Slovensku. V domovskej krajine absolvuje skupina šesť koncertov, pričom prvých päť v júni a júli, koncert v Bratislave je naplánovaný na november 2019.

Jedna z najpopulárnejších a najúspešnejších slovenských kapiel, TEAM s frontmanom Paľom Haberom, dáva prednosť menšiemu počtu koncertov, ktoré však zodpovedne pripravuje, a tak i tentoraz sa diváci dočkajú veľkej scény, poctivej a kvalitnej muziky, či ostrovtipu speváka. Niekoľkomesačná príprava turné napovedá, že bude patriť medzi hudobné udalosti roka 2019.

TEAM je už takmer štyri dekády na hudobnej scéne a za ten čas získal viacero hudobných ocenení a Zlatý Slávik je aj v rukách Paľa Haberu. Ten si na koncerty vždy pripravuje niečo špeciálne.

Na ostatnom turné si všetkých odfotil na svoj profil na sociálnej sieti Instagram. „Sľubujem, že budem hrať tak, že sa z nás pos…te a dobre sa zabavíte,“ povedal na začiatku koncertov v roku 2016 a do bodky svoj sľub splnil.

„Ešteže sa veci, ktoré prežijeme, dajú zaznamenať! A toto chcem zažiť ešte raz,“ píše na svojom instagramovom konte Paľo Habera k záberom z ostatného turné. Kto teda v minulosti už zažil niektorý z ich koncertov vie, že dostane presne to, čo očakáva od koncertu Paľa Haberu a skupiny TEAM. Show plnú energie, skvelého zvuku, svetiel, no najmä nezabudnuteľných hitov.

Slovenskú časť turné odštartuje 20. júna 2019 Prievidza a postupne sa Habera & TEAM tour 2019 predstaví v mestách Nitra, Poprad, Martin a Košice. Špeciálny termín dostala Bratislava, kde má turné zastávku 9. novembra 2019. „Mám rád ‚výlety‘ medzi divákov,“ hovorí P. Habera a tak sa dá očakávať, že podobné stretnutia s divákmi budú aj na najbližšom turné skupiny.

HABERA & TEAM 2019 TOUR

20.06.2019      Prievidza, Zimný štadión

22.06.2019      Nitra, Amfiteáter

27.06.2019      Poprad, Zimný štadión

29.06.2019      Martin, Amfiko

04.07.2019      Košice, Amfiteáter

09.11.2019      Bratislava, Zimný štadión Ondreja Nepelu

Pridaj komentár