Módna značka Balmain otvára sezónu jar/leto 2024 doslova rozkvetom a predstavuje kampaň, ktorej tvárou sa stala legendárna Gisele Bündchen. Pôvab brazílskej supermodelky, ktorú nafotil prestížny fotograf Rafael Pavarotti, je dokonalým stelesnením témy kolekcie, ktorou je rozkvitnutá záhrada plná žiarivých kvetov.

Kampaň zachytáva ducha omladzovania ktorý jar prináša, pričom Gisele Bündchen má na sebe kúsky, ktoré oscilujú medzi nostalgiou retro módy a sviežosťou moderného štýlu.

Kampaň je ukážkovou kombináciou elegantných módnych kúskov, z ktorých vyniká objemná červeno-bielou kvetinová sukňa, ktorá sa vracia k ikonickej elegancii 50. rokov minulého storočia. Giselinu skvelú postavu skvele vyzdvihujú minišaty zdobené ružovými bodkami a koketnou mašľou, ktoré predstavujú hravú energiu kolekcie.

Výber módnych doplnkov značky Balmain dodáva ženským siluetám dynamický rámec. Geometricky neprehliadnuteľné náramky, ako napríklad výrazný modrý manžetový náramok, dopĺňajú farebnú paletu kolekcie, zatiaľ čo Giseleine vlnité vlasy a sofistikovaný make-up odrážajú nadčasovú príťažlivosť značky.

Pod kreatívnym vedením Oliviera Rousteinga kampaň presahuje bežnú vizuálnu estetiku a zobrazuje legendárnu krásu Gisele ako symbolický maják šťastia a sebadôvery. Sám Rousteing vyjadruje svoj obdiv k jej trvalému šarmu, ktorý už viac ako dve desaťročia zdobí stránky a obálky časopisov a slúži ako zdroj inšpirácie pre mnohých.

Na kampani spolupracovali stylistky Charlotte Stockdale a Katie Lyall spolu s odbornými znalosťami na ženskú krásu Sama McKnighta a Petra Philipsa.

Kampaňou značka Balmain predstavuje svoju predstavu jari 2024 a to ako radostnú, odvážnu a neospravedlniteľne krásnu. Vychutnajte si spolu s nami nielen zábery, ale aj video z originálnej kampane, v ktorej zažiarila 180 cm vysoká módna ikona Gisele Bündchen, ktorá bola v roku 2014 nominovaná na modelku roka.

Pridaj komentár