Supermodelka Gisele Bündchen pokračuje vo svojom návrate do vrcholového sveta modelingu letnou kampaňou britskej značky Burberry. Kampaň s názvom TB Monogram, nafotilo známe fotografické duo Luigi & Iango.

Gisele, ktorá v súčasnosti patrí medzi najlepšie zarábajúce modelky sveta, je zvečnená na úplne nových farebných fotografiách, ako aj na doteraz nezverejnených čiernobielych portrétoch spred desiatich rokov, tvoriacich kulisy jednotlivých záberov. Dynamické obrazy tak spájajú prvky minulosti a súčasnosti.

Všetky módne kúsky, ako sú kockované bikiny, mikiny s kapucňou alebo aj kabelku s názvom Lola, ktoré v rámci kampane Gisele Bündchen predviedla, navrhol taliansky módny návrhár Riccardo Tisci. Farebná paleta nových modelov pozostáva predovšetkým z oranžovej, čiernej a hnedej.

O skvelý a do detailov prepracovaný styling pre už legendárnu osobnosť sveta módy, sa postarala talentovaná Suzanne Koller.

Skvelú prácu v zákulisí odviedol vizážista Georgi Sandev, ako i hairstylista Luigi Murenu. Okrem fotografií sa 41-ročná brazílska kráska objavuje aj v kampaňovom videu, v ktorom si vyzlieka bundu, aby odhalila jednodielne plavky, pričom súčasne máva vlajkou s jej podobizňou.

„Táto dámska kolekcia je navrhnutá tak, aby ohlasovala leto. Všetky módne kúsky pritom dodávajú Monogramu Thomasa Burberryho mladistvú energiu. Kolekciu, od kabeliek Lola až po bikiny, zdobí výrazná potlač, ktorá sa stane na každej nositeľke jedinečným prvkom,“ uviedla na margo kampane značka Burmerry.

Pridaj komentár