Vo svojej najnovšej kampani sa módna značka Miu Miu vydáva do ríše surrealizmu predstavením novej verzie modelu kabelky Arcadie, ktorý je určený pre rok 2023.

Tento očakávaný módny doplnok predstavila v originálnej kampani supermodelka Gigi Hadid, ktorá sa s minimálnym úsilím dostáva do centra pozornosti a stelesňuje podstatu tejto rozmarnej kolekcie.

Renomovaný fotograf Steven Meisel zachytáva v jej podaní modely kabeliek Wander a Arcadie a prenáša divákov do imaginatívneho sveta americkej umelkyne Margaret Keane, nakoľko jej vplyv je hmatateľný, pretože majstrovsky prepája svoj estetický svet s vesmírom aktuálnej hrdinky Miu Miu.

S každým gestom, náladou a emóciou, stiera Gigi Hadid hranice medzi realitou a fantáziou a dokazuje, že každodennosť môže obsahovať výnimočné momenty a niečo obyčajné sa môže zmeniť na niečo výnimočné.

Najnovší model kabeliek značky Miu Miu s názvom Arcadie je charakteristický svojim zložitým remeselným spracovaním.

Talianska značka bez námahy spája súčasnú ľahkosť s nadčasovou hodnotou tradičného spracovania kože a dodáva originálnej kabelke pôvodnú textúru a hĺbku.

Pohľad Gigi Hadid v aktuálnej kampani láka fanúšikov módy do sveta, ktorý je čiastočne vymyslený, čiastočne skutočný, ale nepopierateľne je to svet Miu Miu.

Pridaj komentár