Cestovanie je záľubou miliónov ľudí. Žiaľ, nedávna pandémia sny o cestovaní mnohým pozastavila. Všetci našinci si musia chvíľu počkať, kým budú opäť môcť navštíviť všetky úžasné miesta na svete, navštíviť rodinu v iných krajinách alebo sa vydať na dovolenku.

Taliansky fotograf Davide Anzimanni sa však cestovania nevzdal a svojim fotoaparátom zachytil nádherné miesta zo všetkých kútov sveta.

O tie najkrajšie z nich sa rozhodol podeliť s ľuďmi z celého sveta a to nielen s cieľom uhasiť smäd po cestovaní, ale tiež inšpirovať mnohých z nás k navštíveniu niektorého z týchto kúzelných miest.

Davide pochádza z Undine a je povolaním inžinier. Voľný čas sa rozhodol stráviť cestovaním a fotografovaním miest, ktoré navštevuje.

Svoju vášeň pre fotografiu našiel už v škole a nikdy sa jej nevzdal. V roku 2018 začal zdieľať svoju prácu na Instagrame a všimol si, že ľuďom sa to, čo robí, naozaj páči.

Davide sa naučil všetko o fotografii sám – zlepšoval sa získavaním skúseností a robením toho, čo miluje. Tvrdú prácu pretavil na talent porovanteľný s profesionálnymi fotografmi.

FOTO: Davide Anzimanni

Pridaj komentár