Flower Power Pit bulls od Sophie Gamand

92
Flower Power Pit bulls od Sophie Gamand 1

Kto povedal, že pitbuly so sebou prinášajú len strach? Pitbuly sú v našej spoločnosti zvyčajne považované za veľmi divoké a agresívne zvieratá. Francúzska fotografka žijúca v USA Sophie Gamand sa však na pitbuly pozerá úplne inak. Dôkazom toho je aj jej zbierka fotografií s názvom „Flower power, Pit Bulls of the Revolution“, v ktorej umelkyňa zachytila krvilačné psy s kvetinovými korunkami na hlave.

flower-power-pit-bulls-mmagazin1Sophie Gamand sa teda rozhodla zmeniť všetko a ukázať tieto neskrotné zvieratá v úplne inom svetle. Zasnené romantické fotografie majú odhaliť lepšiu stránku ich osobnosti. „Flower power je pre mňa akousi výzvou pozrieť sa na pitbuly z novej perspektívy a otvoreným srdcom. Pozvala som divákov, aby urobili to isté“, napísala na svoju web stránku umelkyňa.

flower-power-pit-bulls-mmagazin2

flower-power-pit-bulls-mmagazin3flower-power-pit-bulls-mmagazin4flower-power-pit-bulls-mmagazin5flower-power-pit-bulls-mmagazin6flower-power-pit-bulls-mmagazin7flower-power-pit-bulls-mmagazin8flower-power-pit-bulls-mmagazin9flower-power-pit-bulls-mmagazin10flower-power-pit-bulls-mmagazin11FOTO: Sophie Gamand

[boredpanda.com/Sophie Gamand]

Pridaj komentár