S prvými chladnými dňami vstupujú do módneho sveta aj nové módne trendy. Po pestrofarebnom lete ukazuje aj sezóna jeseň/zima 2019 svoju farebnú stránku. Či už ide o jogu, nordic walking alebo beh, zlaté jesenné dni sú ideálne na cvičenie vonku, dlhé túry alebo návštevu posilňovne v nepriaznivom počasí.

Najnovšie trendy z McArthurGlen Designer Outlet Parndorf kombinujú štýl a funkčnosť pre optimálne športové výkony. So značkami ako Under Armour, Reebok, Mammut, Puma, Jack Wolfskin, The North Face, Adidas a mnoho ďalších, zaručia perfektný štart do jesene.

Športová móda z Designer Outletu Parndorf zaručuje trendový vzhľad aj pri najnáročnejších aktivitách. Či už hľadáte tenisky alebo turistické topánky, štýlové funkčné košele, bežecké a turistické nohavice, priedušné outdoorové bundy alebo doplnky: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf predstavuje najkrajšie športové oblečenie na jeseň, ktoré dokonale kombinuje módu a fitnes. Pri nových kolekciách nie je ťažké zostať fit.

Vyberte si svoj obľúbený štýl, nakúpte to správne športové oblečenie a vydajte sa na tréning – toto oblečenie je príliš dobré na to, aby ostalo ležať v skrini! McArthurGlen Designer Outlet Parndorf ponúka širokú škálu športového oblečenia na ďalšie outdoorové dobrodružstvo aj cvičenie v telocvični.

A to nie je všetko: okrem vyváženého a prvotriedneho mixu značiek prispievajú k špeciálnemu zážitku z nakupovania aj komplexné zákaznícke služby, ako je špičkové poradenstvo.

FOTO: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

Pridaj komentár