Finále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2014

427
Finále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2014 1

Česká aj Slovenská republika už pozná víťazov prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2014. Na svetovom finále v Číne budú Českú republiku reprezentovať Barbora Podzimková a Josef Utěkal a za Slovensko Barbora Beňová a Eduard Michalko.

finale_elite_model_look14_mmagazin1O víťazoch rozhodla porota 23. ročníka národného finále Schwarzkopf Elite Model Look 2014, ktoré sa konalo 2. septembra 2014 v Prahe. Aj tento rok sa agentúra Elite spojila s úspešnou značkou vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, ktorá sa stala hlavným partnerom a spoluorganizátorom súťaže.

finale_elite_model_look14_mmagazin2Vlasová kozmetika Schwarzkopf sa tak po niekoľkoročnej úzkej spolupráci so svetovo známymi celebritami, vrátane modeliek ako napríklad Heidi Klum, stala súčasťou jedinečného projektu objavujúceho budúce hviezdy modelingového priemyslu.

finale_elite_model_look14_mmagazin3Finalisti sa počas finálového večera predstavili v kolekciách parížskych módnych domov a značiek napríklad Isabel Marant, Vivienne Westwood, Jean Paul Knott z multibrandového butiku DUSNI3.

finale_elite_model_look14_mmagazin4Porota bola zložená z odborníkov v oblasti módy, kultúry a médií, partnerov a zahraničných modelingových agentov, kládla u jednotlivých finalistov dôraz na charizmu, výnimočnosť, prirodzenosť, ale i na komunikáciu, vystupovanie, či držanie tela.

finale_elite_model_look14_mmagazin5V porote zasadla česká topmodelka a ambasádorka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2014 Pavlína Němcová, prezident siete Elite Model Management Vick Mihaci či riaditeľ súťaže Sáša Jány.

finale_elite_model_look14_mmagazin6Medzi pozvanými hosťami nechýbala ani herečka Aňa Geislerová, topmodelka Daniela Peštová, svetová víťazka Elite Model Look 2013 Eva Klímková, či moderátorka Adela Banášová.

finale_elite_model_look14_mmagazin7Štvorica víťazov pocestuje v novembri na celosvetové finále do čínskeho Shenzenu, kde získala minulý rok česká víťazka z roku 2013 Eva Klímková svetové prvenstvo. Nové hviezdy modelingového neba majú opätovne príležitosť zopakovať úspech v tejto prestížnej celosvetovej súťaži. Súťaž Elite Model Look je najväčšou modelingovou súťažou na svete, do ktorej sa každým rokom prihlási vyše 400.000 dievčat z viac ako 60 krajín.

finale_elite_model_look14_mmagazin9FOTO: Julian Ďuriš

Pridaj komentár