Film Nikdy nehovor nikdy, v ktorom popri výnimočnom česko-slovenskom obsadení hviezdia v hlavných úlohách Tereza Kostková a Tomáš Maštalír, ponúka divákom prvú video ochutnávku. Na svete je trailer filmovej novinky od producentov kinohitov Všetko alebo nič, Príliš osobná známosť či V lete ti poviem, ako sa mám. Komédiu Nikdy nehovor nikdy, ktorá vznikala pod taktovkou režiséra úspešných filmov a seriálov Braňa Mišíka, si budú môcť diváci v kinách vychutnať už od 3. augusta 2023.

Filmová novinka Nikdy nehovor nikdy je dôkazom, že všetko zlé môže byť skutočne aj na niečo dobré. Naďu (Tereza Kostková) a Petra (Tomáš Maštalír) stretávame v čase rozpadu ich manželstiev. Petrov vzťah s manželkou Lenkou (Lenka Krobotová) ochladol po dlhom odlúčení.

Lenka je totiž lekárkou na misii v Afrike. Nadin manžel (Marek Majeský) sa zase „zamiloval“ do mladšej. Nevinná zrážka áut Nade a Petra má za následok, že začnú na seba narážať aj v bežnom živote …

Naďa popri práci učiteľky vedie aj hodiny jogy. Po nevydarenom manželstve už so šťastím v láske úplne nepočíta. Ale nikdy nehovor nikdy, pretože stať sa môže všetko …

Peter je po viacerých zdravotných problémoch s chrbticou nútený zmeniť svoj životný štýl a práve joga mu má v tom pomôcť. Dochádza k ďalšiemu stretnutiu s Naďou a ich vzájomné sympatie sa začínajú prehlbovať.

Do rodiaceho sa vzťahu však vstupujú nielen ich deti (2 + 2), ale o slovo sa prihlásia aj bývalí partneri. Začína sa tak bláznivá jazda dvoch neúplných rodín, ktorá bude výzvou nielen pre našich hlavných hrdinov, ale aj pre ich najbližších, pretože stať sa môže všetko …

Režisér Braňo Mišík o spolupráci s hlavnými hrdinami – Terezou Kostkovou a Tomášom Maštalírom – prezradil, že obaja sú mimoriadni profesionáli a aj ľudsky si veľmi dobre porozumeli. „Pre mňa je pri práci veľmi dôležité, aby herec nebol ,iba‘ herec, ale aby dokázal počúvať to, čo mu hovorím a chápať, že každá zo situácií má aj istý ľudský rozmer. To herecké umenie sa niekedy musí podriadiť tomu, čo danou scénou chceme vypovedať. Toto v sebe obaja majú. Dokážu počúvať, nechajú sa viesť a tým pádom môžu vznikať veci, ktoré sú viac ako len dobre zahrané,“ doplnil Mišík.

Film Nikdy nehovor nikdy je plný skvelých českých a slovenských hercov. Okrem Terezy Kostkovej a Tomáša Maštalíra sa môžu diváci tešiť aj na Lenku Krobotovú, Mareka Majeského, Hanu Holišovú, Ondřeja Sokola, Janku Kovalčíkovú, Luciu Siposovú, Juraja Hrčku, Štefana Martinoviča, Juraja „Šoka“ Tabačeka, Branislava Bystrianskeho, ako aj na doposiaľ neobjavené detské herecké talenty.

Film vznikal v produkcii spoločnosti NUNEZ NFE a do kín ho uvedie distribučná spoločnosť Bontonfilm

Pridaj komentár