Fero Mikloško predstavil exkluzívnu kolekciu plesových šiat plnú prepychu a noblesy

437
Fero Mikloško predstavil exkluzívnu kolekciu plesových šiat plnú prepychu a noblesy 18

Najznámejší slovenský módny návrhár Fero Mikloško predstavil svoju najnovšiu kolekciu plesových šiat v historických priestoroch Mirbachovho paláca v Bratislave. Luxus, prepych a noblesa sú poznávacím znamením tvorby Fera Mikloška. Výnimkou nie je ani jeho exkluzívna kolekcia.

Fero Mikloško predstavil exkluzívnu kolekciu plesových šiat

fero-miklosko-mirchabov-palac-mmagazin1aMirbachovho palác v centre Bratislavy sa vo štvrtok zmenil na impozantnú galériu súčasnej módy s neopakovateľnou atmosférou, keď jeho priestory zaplnili grandiózne modely plesových šiat z dielne slovenského módneho tvorcu Fera Mikloška. Historické maľby paláca sa skvelo dopĺňali s luxusným hodvábom, bohatým zamatom, honosným brokátom a romantickou čipkou. Každý jeden model zdobili extravagantné šperky a ligotavé kamene.

fero-miklosko-mirchabov-palac-mmagazin1bExkluzívna kolekcia spoločenských šiat uznávaného dizajnéra Fera Mikloška preniesla návštevníkov do čias cárov v historických románoch. Romantická hudba, tlmené svetlá, luxusné materiály a dokonalé róby na neživých figurínach vzájomne vytvorili neopakovateľné umelecké dielo, ktoré opäť so sebou prinieslo obrovský obdiv a nadšenie.

fero-miklosko-mirchabov-palac-mmagazin1ePri vchode sa nachádzal jeden z najokúzľujúcejších plesových kúskov, zlaté šaty z hrubšieho brokátu so širokou sukňou, ozdobené výraznou brošňou s farebnými kameňmi. Ďalšie miestnosti očarúvali šatami v odtieňoch čiernej, zlatej, bielej či hnedej farby, doplnené elegantnými kožušinami a nápadnými šperkmi. Šaty z dielne Fera Mikloška sú vždy jasne rozpoznateľné, vďaka prepracovaným detailom a dokonalým strihom.

fero-miklosko-mirchabov-palac-mmagazin1cfero-miklosko-mirchabov-palac-mmagazin2afero-miklosko-mirchabov-palac-mmagazin2bfero-miklosko-mirchabov-palac-mmagazin4dfero-miklosko-mirchabov-palac-mmagazin2 fero-miklosko-mirchabov-palac-mmagazin5fero-miklosko-mirchabov-palac-mmagazin4cfero-miklosko-mirchabov-palac-mmagazin4 fero-miklosko-mirchabov-palac-mmagazin4afero-miklosko-mirchabov-palac-mmagazin3fero-miklosko-mirchabov-palac-mmagazin3afero-miklosko-mirchabov-palac-mmagazin4bfero-miklosko-mirchabov-palac-mmagazin2cFOTO: Michael Candrák/Najkrajšie modelky

Pridaj komentár