Femme Fashion – Bižutéria, do ktorej sa zamilujete nie len na Valentína

493
Femme Fashion - Bižutéria, do ktorej sa zamilujete nie len na Valentína 3

Móda nie je len o oblečení, ale najmä o módnych doplnkoch. Práve doplnky dotvárajú celkový obraz a odlišujú módne ikony od priemeru. Femme Fashion ponúka náhrdelníky, náramky, náušnice, prstene a prívesky, ktoré potešia každú ženu, ktorá chce vystúpiť z radu. Či už hľadáte niečo v čom zažiarite na večierku alebo unikátny, originálny darček a to nie len na Valentína. Femme Fashion je pre tých, ktorí hľadajú jedinečné a štýlové módne doplnky, majú unikátny a vycibrený vkus.

Femme Fashion – Bižutéria, do ktorej sa zamilujete nie len na Valentína

femme_fashion_mmagazin1

Mmagazín.sk vyspovedal majiteľku Femme Fashion a prináša Vám s ňou jedinečný rozhovor:

Aká je žena, ktorú zdobí bižutéria Femme Fashion ?

Každá z nás je jedinečná. Máme iný štýl a vnímame krásu úplne inak, a práve preto sa snažíme mať doplnky rôzneho druhu, aby si u nás vedeli vybrať ženy, ktoré v živote vedia čo chcú a poznajú seba a tým zároveň aj svoj štýl. Či už je to žena, ktorá ma rada výrazné doplnky a rada experimentuje, púta pozornosť alebo práve naopak taká, ktorá dáva prednosť jemnejším šperkom. Či už je naša zákazníčka „femme fatale“ alebo „romantické dievča“ u nás si skutočne vyberie každá.

femme_fashion_mmagazin1aPre akú príležitosť je vhodné zvoliť „šperky“ Femme Fashion?

Nadviažem v podstate na svoju prvú odpoveď, keďže sa skutočne snažíme, aby sme vyhoveli požiadavkám našich zákazníčok v rámci ich osobitého štýlu, tak nezabúdame ani na rôznorodosť využitia módnych doplnkov ako takých. A práve preto v našej ponuke viete nájsť vhodné šperky či už na bežné, každodenné nosenie alebo vhodné kúsky na rôzne párty a plesy… dokonca nie jedna nevesta si u nás vybrala svoje doplnky na deň „D“.

femme_fashion_mmagazin1aaPre akú vekovú kategóriu je Femme Fashion určená?

Povedala by som, že „rôznorodosti sa medze nekladú“ a toto je vlastne ďalšie kritérium, ktorému sa taktiež snažíme vyhovieť – vek. Ak by som mala dať príklad pre akú vekovú skupinu je určená bižutéria Femme Fashion, v skratke by som povedala, že našou zákazníčkou bolo dokonca aj malé dievčatko alebo si u nás nakúpila babička so svojou vnučkou a dcérou..

femme_fashion_mmagazin1bAký je váš najobľúbenejší kúsok ?

Toto je celkom ťažká otázka, pretože z každej kolekcie si nechám pár kúskov. Tovar sa dopĺňa a mení dosť často a je ťažké odolať a tým pádom je mojou odpoveďou, že obľúbených kúskov mám viacero. Milujem však naše výrazné farebné alebo „amuletové“ náhrdelníky, výrazné korálkové náramky alebo náramky so zapínaním na magnet (ráno mi šetria čas ) a vtipné, nápadité prívesky na kľúče.

femme_fashion_mmagazin2Ako vybrať čo najlepšiu kombináciu módnych doplnkov ?

V prvom rade je určite dôležité zvážiť na akú príležitosť zákazníčka šperky potrebuje, prípadne či si ich chce kúpiť len tak pre radosť. Potom sa vyberajú vhodné kúsky podľa šiat, ku ktorým majú ladiť, podľa ceny v ktorej sa chceme „pohybovať“ a samozrejme vždy sa treba riadiť štýlom konkrétnej zákazníčky. Tak isto ako sa musíme cítiť dobre v oblečení, ktoré si vyberáme, to isté platí aj pre doplnky. Personál Femme Fashion vždy ochotne poradí aj pri správnom výbere a zladení doplnkov v našej kamennej predajni, avšak keďže sme e-shop, naše zákazníčky si väčšinou vyberajú svoje doplnky samé.

femme_fashion_mmagazin4Aký je hit módnych doplnkov na túto nadchádzajúcu sezónu ?

Táto sezóna sa nám ponesie v duchu jari, takže prichádzajú farby, motívy prírody, rôzne aplikácie v podobe kvetov alebo motýlikov. Takže istotne nebudú takéto kúsky chýbať ani v našej ponuke, avšak snažíme sa byť vždy aj o kúsok „iní“, a preto pridávame k trendy kúskom vždy aj rôzne iné štýly, aby bola ponuka skutočne pestrá, zábavná, hravá, ale zároveň štýlová ako je aj samotné Femme Fashion.

femme_fashion_mmagazin4a femme_fashion_mmagazin4b femme_fashion_mmagazin4cfemme_fashion_mmagazin5 femme_fashion_mmagazin5a femme_fashion_mmagazin5b femme_fashion_mmagazin5c femme_fashion_mmagazin5d femme_fashion_mmagazin6 femme_fashion_mmagazin7 femme_fashion_mmagazin7a femme_fashion_mmagazin7b femme_fashion_mmagazin8 femme_fashion_mmagazin8b[femmefashion.sk]

Pridaj komentár