Farebné trendy, ktoré sú najviac IN na túto sezónu jar/leto 2015

384
Farebné trendy, ktoré sú najviac IN na túto sezónu jar/leto 2015 1

 

Každú jednu sezónu volia dizajnéri obrovskú škálu farieb pre svoje kolekcie, my vám však predstavíme TOP 4, ktoré sú najviac IN na túto sezónu jar/leto 2015!

 

 

 

Farebné trendy, ktoré sú najviac IN na túto sezónu jar/leto 2015

farebne_trendy_mmagazin1Žltá farba

Táto veselá a jasná trendy farba sa môže tešiť z obrovského návratu na scénu svetových mól. Ak si náhodou myslíte, že táto farba nie je pre vás vhodná, tak sa veľmi mýlite, pretože sa vždy nájde jeden odtieň pre každého. Je potrebné však správne odhadnúť tón vašej pleti a potom ju správne skombinovať. Ak predsa len nenaberiete dosť odvahy dať si žltú farbu na seba, zvoľte len doplnok alebo topánky v tejto farbe a buďte IN!

farebne_trendy_mmagazin2Biela v kombinácií s modrou farbou

Ak pre vás nie je vhodná čierno-biela kombinácia, tak potom táto voľba farieb je tá najsprávnejšia. Modrá s bielou je skvelá na príležitosti, keď volíte klasický look.

farebne_trendy_mmagazin3

Všetko v bielej farbe

Biela farba nie je v skutočnosti považovaná za farbu. Na bielej kombinácií od hlavy až po päty je ale niečo magické, výnimočné a nevinné zároveň. Kľúčom ku kombinovaniu bielych kúskov je však rozdielnosť v materiáloch a látkach.

farebne_trendy_mmagazin4

Čierno-biela kombinácia

Na tejto kombinácii nie je nič prevratné, ale túto sezónu ide skôr o originálne vzory a potlače čiernej a bielej farby. S touto voľbou nemôžete určite nič pokaziť!

farebne_trendy_mmagazin5[novestablog.com]

4 KOMENTÁRE

Pridaj komentár