Slovenský kaderník Richard Reiss sa svojej práci venuje intenzíne už viac ako 5 rokov. Na svoje začiatky spomína s úsmevom, pretože je samouk a pracoval ako recepčný v kaderníckom salóne, kde pozeral ako jeho kolegovia pracujú. Postupne preberal zručnosti od svojich kolegov a sám sa vypracoval. Jeho šikovné ruky zakaždým vyčarujú skvelý účes, či farbu vlasov podľa vašich predstáv. Nechajte sa aj vy uniesť jeho skvelou prácou a inšpirujte sa, pretože leto ešte zďaleka nekončí.

Farebné oživenie vo vlasoch na toto leto – Kaderník Richard Reiss radí

kadernik_richard_conka_radi_mmagazin1

Riško, túto letnú sezónu sú veľmi populárne farebné pramene vo vlasoch, prečo je tomu tak?

Tak ako minulý a predminulý rok bolo moderné ombré, sombré, baleage, tak túto sezónu sa dostali do módy farebné pramene vo vlasoch. Je to také oživenie, či ozvláštnenie na celoročné obdobie.

Ako dlho vydržia farebné pramienky vlasov?

Takéto oživenie vydrží cca do tých štyroch týždňov, samozrejme záleží od kvality vlasov.

kadernik_richard_conka_radi_mmagazin2

Platia rovnaké pravidlá pre svetlé a tmavé vlasy?

Určite neplatia. Ak je vlas prirodzene svetlý, tak farba samozrejme vydrží omnoho dlhšie. Ak je však vlas zosvetlovaný, farebné oživenie sa vymýva o to rýchlejšie. Naopak v prípade tmavých vlasov sa postupuje tak, že sa vlas zosvetlí a potom sa musí dotónovať do zvolenej farby.

Aké farebné odtiene si ľudia dávajú najčastejšie? S akou najviac „crazy“ farbou si sa stretol?

Najčastejšie si zákazníčky dávajú sivú farbu, pretože až tak vo vlasoch nekričí. S najviac crazy farbou, ktorou som sa stretol, je určite modro magento fialová farba.

kadernik_richard_conka_radi_mmagazin3

Komu by si odporučil túto farebnú zmenu vlasov?

Určite by som to odporučil každej žene, ktorá túži aspoň po malej zmene. Nakoľko táto farebná zmena nie je až tak moc výstredná, môžu si toto farebné oživenie dovoliť aj staršie dámy.

kadernik_richard_conka_radi_mmagazin3a

Farebné oživenie vo vlasoch v podaní kaderníka Richarda Čonku

kadernik_richard_conka_radi_mmagazin4 kadernik_richard_conka_radi_mmagazin4a

kadernik_richard_conka_radi_mmagazin4b kadernik_richard_conka_radi_mmagazin5 kadernik_richard_conka_radi_mmagazin6 kadernik_richard_conka_radi_mmagazin6a kadernik_richard_conka_radi_mmagazin6b kadernik_richard_conka_radi_mmagazin6c kadernik_richard_conka_radi_mmagazin6d kadernik_richard_conka_radi_mmagazin6e kadernik_richard_conka_radi_mmagazin7 kadernik_richard_conka_radi_mmagazin7a kadernik_richard_conka_radi_mmagazin7b kadernik_richard_conka_radi_mmagazin7ba kadernik_richard_conka_radi_mmagazin7c kadernik_richard_conka_radi_mmagazin8

Nafotené špeciálne len pre M magazín.sk fotografom Michalom Jakubcom:

Fotografia: Michal Jakubec

Modelka: Marika C./ Mix Model Management

Make-up: Rea Polakovič

Vlasy: Richard Reiss

Priestory: Salón Heaven

Pridaj komentár