Ako na farebné líčenie počas celého roka?

711
Farebné líčenie počas celého roka - Radí vizážistka Lucia Woloszyn Freund + ROZHOVOR 3

                                                                                                                                                                                                                Zdá sa vám čierna a hnedá farba už príliš všedná či dokonca akási ťažká? Máte chuť na novú zmenu? Tak potom je ružová tá správna voľba! Mnohé ženy obľubujú ružovú, či už na očiach alebo na perách. Je to ako krásne jarné osvieženie. Ružovú jednoducho musíte vyskúšať, je totiž ideálna!

Farebné líčenie počas celého roka – Radí vizážistka Lucia Woloszyn Freund

farebne_linky_lucia_woloszyn_mmagazin1

 

farebne_linky_lucia_woloszyn_mmagazin2

Farebné linky

Trend s farebnými linkami obľubuje aj vizážistka Lucia Woloszyn Freund hlavne v lete, keď všetko hýri farbami a slnkom. Oživíte nimi každź bežný deň, nude make up či klasickú čiernu linku. Vrchné, spodné či len do kútika oka. Určite zaujmete a vyfarbíte svoj deň pozitívnymi farbami.

farebne_linky_lucia_woloszyn_mmagazin3

farebne_linky_lucia_woloszyn_mmagazin4

farebne_linky_lucia_woloszyn_mmagazin5

farebne_linky_lucia_woloszyn_mmagazin6

farebne_linky_lucia_woloszyn_mmagazin7

Nesmrteľná a klasická čierna očná linka

Tak ako dymové líčenie alebo červený rúž, aj očné linky vždy boli, sú a aj budú v kurze. Linky máme gélové, tekuté a ceruzkové. Každá si vždy prídete na svoje a je len na vás, akú si zvolíte. Podľa nálady a príležitosti. Vždy platí na deň je vhodné zvoliť jemnú, tenkú linku a na večer hrubšiu, dramatickú a odvážnejšie dámy extravagantnú.

farebne_linky_lucia_woloszyn_mmagazin8 farebne_linky_lucia_woloszyn_mmagazin9 farebne_linky_lucia_woloszyn_mmagazin10

Mmagazín.sk bol pri tom a nenechal si ujsť jedinečnú príležitosť vyspovedať vizážistku Luciu Woloszyn Freund a prináša Vám s ňou krátky rozhovor:

Ako môžeme jednotlivé krásne líčenie prispôsobiť prichádzajúcej jeseni?

Tak ružové líčenie by som v prípade očí a jesenného ročného obdobia doplnila o tmavohnedú alebo čiernu ceruzku. Jemne do pol oka od vonkajšieho kútika a prípadne by som ju jemne rozmazala a hneď z tohto líčenia máme príjemné denné líčenie, ktoré jemne zvýrazní oči. V prípade farebných očných liniek môžete siahnuť po metalických farbách alebo tiež medených, zlatých a máme jesennejšie vyfarbenie. Pri čiernej linke stále platí pravidlo, že jednoduchým ťahom nič nepokazíte. Je to praktická rada počas uponáhľaného začiatku dňa. Ak sa linka náhodou nepodarí, zľahka ju prebehnite prstom a dodajte jej ľahký dymový vzhľad.

Môžu sa krásne farebné linky použiť aj pri večernom make upe?

Prečo nie! Dnešná doba je určite prajná a ak má žena vkus, tak áno. Ja by som si ju pokojne dala k jednoduchým spoločenským dlhým puzdrovým šatám a ako účes by som zvolila jednoduchý uzol z copu.

Platí aj v tomto prípade pre blondíny tmavé linky a pre brunetky a čiernovlásky farebnejšie linky?

S takýmto pravidlom nesúhlasím v dnešnej dobe môžeš čo chceš! Trendom je byť osobitý a individuálny, tak prečo sa báť odlíšiť. Všetko je vec citu pre farby a vkusu. Keď sa chce, všetko sa dá.

Môžu sa pri dennom make upe využiť aj veľmi farebné tiene spolu s linkami?

Určite áno, ale je to skôr záľuba extravagantnejších žien. Každému sa páči niečo iné a každý nech si dá čo sa jemu páči. Hlavné je, aby žena pri pohľade do zrkadla bola so sebou spokojná. Sú ženy, ktorým to pristane a ženy, ktorým to nejde vôbec a aj tak to nosia. Ja svojim klientkam rada poradím, ale prioritou je, aby bola spokojná v prvom rade ona. Ak je na to zvyknutá, nevidím dôvod, prečo ju mam nútiť do niečoho čo nechce.

Nafotené špeciálne len pre M magazín.sk fotografom Michalom Jakubcom:

Fotografia: Michal Jakubec

Modelka: Katarína Poláková/ M Model Management

Make-up: Lucia Woloszyn Freund

Vlasy: Lucia Woloszyn Freund

Pridaj komentár