Na jeden z najočakávanejších filmov tohto roka, ktorý do slovenských kín distribuuje spoločnosť Continental film, môžete mať okrem filmového kino zážitku ešte jednu nezabudnuteľnú spomienku, ktorou vo vašom okolí rozhodne zaujmete!

Fanúšikovia Wonder Woman zbystrite svoju pozornosť!!! Veľkú letnú súťaž o originálne ceny rozhodne nepremeškajte!

Sila, ladnosť, múdrosť a výnimočnosť – tieto kvality sú neodmysliteľne spojené s jednou z najväčších superhrdiniek všetkých čias – so slávnou Wonder Woman. Dlhodobo obľúbená hrdinka DC komiksov je už vyše 75 rokov medzinárodným symbolom sily a rovnosti.

Režisérka hrdinského filmu Wonder Woman –Patty Jenkinsová, predstavila dlho očakávaný príbeh o pôvode Diany, jediného dieťaťa z Themiscyry (slov. Temiskýra), skrytého ostrova, ktorý Amazonky dostali ako dar od boha Dia. Dianu Amazonky od malička pripravovali na boj. No ak sa chce stať skutočnou bojovníčkou, musí konať podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia, a zároveň mať lepšie zbrane, ako protivník. Čaká ju totiž najbrutálnejšie bojisko na svete.

Na počesť oslavy tohto kinohitu vám v spolupráci s Continetal film prinášame súťaž o tri exkluzívne ceny s tematikou Wonder Woman a to mikinu, tričko a zlatú termosku.

 

Ako sa do súťaže zapojiť? Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj „LIKE“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou
  3. Do komentára pod článok napíšte, o ktorú cenu chcete súťažiť: mikina, tričko alebo zlatá termoska

Súťaž prebieha do 31. júla 2017! Žrebujeme troch výhercov! Želáme veľa šťastia!

Pridaj komentár