Ako dopadne boj o slobodu? Ak aj vy už odrátavate dni, kedy na plátna našich kín príde film Star Wars: Vzostup Skywalkera, potom zbystrite pozornosť! Jeden z vás sa totiž môže zúčastniť so sparing partnerom na gala premiére filmu priamo v Londýne!

Ďalšia epická výprava do ďalekej galaxie prichádza! Režisér J. J. Abrams v spolupráci so spoločnosťou Lucasfilm opäť spojili svoje sily, aby priplavili pre fanúšikov legendárnych Hviezdnych vojen ďalšie dobrodružstvá, odhaľujúce ďalšie tajomstvá z tejto legendárnej ságy.

Filmový „ošiaľ“ začína už aj na Slovensku a predpredaj lístkov na premiéru je už spustený v plnom prúde! Jeden šťastlivec si bude môcť navyše ísť pozrieť vďaka Cinema City film Star Wars: Vzostup Skywalkera priamo na gala premiéru v kine Leicester Square v Londýne. Chcete byť tým vyvoleným práve vy?

Stačí si len kúpiť lístok, buď v kine Cinema City alebo online na cinemacity.sk. Registrujete číslo svojej vstupenky do 5. decembra 2019 na starwarsvlondyne.cinemacity.sk a 15.decembra 2019 sa dozviete, či ste vyhrali zájazd pre dve osoby na londýnsku premiéru Star Wars, za osobnej účasti celého produkčného a hereckého tímu, práve vy.

Ak náhodou nevyhráte, určite nezúfaje! O tom, ako dopadne veľkolepý záver Ságy Skywalkerov sa dozviete v kinách Cinema City už od 19. decembra 2019.

Film si môžete vychutnať aj v kinosálach 4DX a SUPERSCREEN Cinema City Aupark

Pridaj komentár