Keď sa vonku ochladí a po prvýkrát započujete hrať v rádiu pesničku „Last Christmas“, nastáva čas zamyslieť sa nad darčekmi pre rodinu i priateľov. Štýlové kúsky pre neho, elegantné kúsky pre ňu – Ježiško sa môže inšpirovať širokou škálou vianočných ponúk v Designer Outlet Parndorf. A nezabudli sme ani na moderné deti! V McArthurGlen Designer Outlet Parndorf nakúpite darčeky spomedzi dizajnérskych, lifestylových a luxusných značiek ako Stefanel, Escada, Karl Lagerfeld, Coach, Rituals a Petit Bateau o 30 až 70 % lacnejšie.

Fantastické nápady na darčeky pre malých aj veľkých!!! McArthurGlen Designer Outlet Parndorf prináša niekoľko zaujímavých noviniek!

Pre milovníkov krásy máme na začiatok adventu ešte jedno špeciálne prekvapenie. Už od 7. novembra sa ku kozmetickým prevádzkam ako L’Oréal, Parfumerie 7, Pupa Milano a the Body Shop, svojou exkluzívnou ponukou pridá aj novootvorený Douglas Store, z čoho sa v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf veľmi tešíme. Nezáleží na tom, či hľadáte malý alebo veľký darček, pre každého sa nájde ten pravý! V predajni taktiež objavíte najnovšie tipy z oblasti krásy a starostlivosti o pleť.

 

Pridaj komentár